Jsou filmy, které by měla vidět každá žena. Některé jsou zasněné, jiné lehké a veselé, další vás mohou rozesmutnit. Všechny jsou mnohotvárné a občas nepředvídatelné, jako krásnější polovina lidstva sama. Zkuste filmy z našeho výběru. Některé vám mohou přinést cenná životní poučení, jiné jen zábavu a odlehčení po napnutém pracovním dni. Zkuste na chvíli na všechno zapomenout a v příjemném soukromí se poddat atmosféře filmu…

Po čem ženy touží (2000)

Romantická komedie postavená na dobré zápletce: nadutý panák, který sám sebe vidí jako zcela neodolatelného svůdce a pána žen, je vystaven šokující situaci, kdy slyší vše, co si ženy kolem myslí. Komu se zalíbí, jak si Mel Gibson navléká punčocháče a barví řasy, bude se bavit.

Příšerná tchýně (2005)

Když Charlotte po letech čekání konečně našla toho pravého, ukázalo se, že to má háček. On je okouzlující, jeho matka však příšerná. On po životě s Charlotte touží, jeho matka však je odhodlána nedat si syna ukrást. Charlotte ovšem není žádná uťápnutá putička a jde do boje bez jakýchkoli ohledů. Tato velmi jednoduchá a snadno předvídatelná komedie vás nicméně může pobavit.

Králova přízeň (2008)

O tomhle filmu se někdy říkává, že si ho pro sebe celý zabrala Natalie Portmanová. Je pravda, že tato okouzlující herečka zde odvádí mistrovskou práci. Ale ani Scarlett Johanssonová v roli její sestry, stejně jako Eric Bana v opravdu královském majestátu nejsou žádným zklamáním, naopak. Film má skvělou výpravu a bez nadsázky ho lze označit za velmi poutavý historický velkofilm. Když vám prozradíme, že těmi sestrami jsou Anna a Mary Boleynovy a král se jmenuje Jindřich VIII, určitě si řeknete, že tohle nebude žádná nuda. A budete mít pravdu.

Tagy:
2 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Můj film je už dlouhá léta Hříšný tanec anebo Pretty Woman 🙂

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account