Hvězdně obsazený český muzikál Noc na Karlštejně se i letos vrací na letní scény. Nesmrtelná hudba Karla Svobody rozezní zámky Kačina, Mělník a Konopiště. Dopřejte si jedinečný (nejen) hudební zážitek, protože ty přece k létu patří.

Těšit se můžete opět na takřka původní obsazení, kde se v roli Elišky alternují Kateřina Brožová a Monika Absolonová, v Karla IV. se promění skvělý Petr Štěpánek, o roli trubadura se podělí Bohuš Matuš a Marian Vojtko, Peška si zahraje Petr Vondráček. Petr Batěk a Václav Vydra se vystřídají v roli Petra a dále se na vás těší Sabina Laurinová, Mojmír Maděrič, Vlasta Peterková, Marek Vašut a další.

Kateřina Brožová se nejen bravurně chopila role Elišky, ale také celé produkce. Byla to totiž její Agentura DIVINUS, které se v loňském roce podařilo navrátit muzikál zpět na divadelní prkna.

Do dob Karla IV. se můžete na chvíli přenést na těchto místech:

do 6. 7. zámek Kačina

21.-29. 7. přírodní amfiteátr Konopiště

31. 7.-5. 8. zámek Mělník

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

A co o muzikálu a dalších plánech své agentury prozradila Kateřina Brožová? „Oproti loňskému roku budeme hrát na dalších dvou místech, kromě zámku Mělník také na zámku Kačina, kde začínáme, poté se přesuneme na zámek Konopiště a pak tedy na přelomu července a srpna na mělnický zámek. Obsazení zůstává stejné jako v loňském roce, myslím, že máme nejlepší obsazení v republice vůbec. V rámci Agentury DIVINUS chystáme dále velký charitativní koncert ve Smetanově síni Obecního domu. V přímém přenosu České televize, s krásným obsazením a výtěžek poputuje Nadačnímu fondu Slunce pro všechny, jehož jsem patronkou již dlouhá léta. Připravujeme také na Vánoce ples a koncert, film, o kterém ale zatím nemohu blíže mluvit, a různé další krásné akce.“

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Protože rádi děláme radost, připravili jsme si pro vás soutěž o vstupenky na muzikál Noc na Karlštejně. Zda se výherce vydá na Konopiště nebo Mělník, to již necháme na jeho či její volbě.

 

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
2 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 10 měsíců ago

    Parádní obsazení, to bude krása… 🙂

  2. NelaVávrová 10 měsíců ago

    Děkuji za pozvání, parádní.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account