Ahoj, kočky, mňau;-)*enzo**heart*.
Tady Čerňule*smile*.
Byla jsem před časem vybraná jako ochutnavačka granulí Tekro8-).
Ještě se k tomu vracím, cítím se teď jako VIP kočka*heart*:-D.
Vyhrála jsem pro paničku a pro sebe dárkový balíček za dotazník :).
Co v něm bylo je na úvodní fotce:-D.
Panička i já jsme měly *enzo*o*enzo*o*enzo* obrovskou radost:-).
Měly jsme v něm krásně zabalený zelený ručník a osušku, pytel granulí, propisku a termosku na čaj8-).
Ručník mám já, Černinka I. v pelíšku, když jsem ho vyhrála, tak ho mám jako deku na spaní :-).
Panička zabavila velkou osušku:-). Má konečně osušku, do které se může po koupeli zabalit, osuška je tááák široká že jí panička záváže nahoře přes prsa, ačkoliv panička má hooodně široký tělo a ručník většinou pro své rozměry nezaváže a musela nosit vytahaný župan :).
Termosku na čaj si panička vzala v zimě ven, když si obě paničky, i s tou druhou, Irenkou, mojí paničky maminkou, šly sednout na sníh, sedly si vedle sebe na sáně a pily černý čaj z termosky a zase šly. To ještě svítil ten ozdobenej vánoční strom, tak na něj čučely.
Mňau, já bych radši do té termosky mlíčko, nebo aspoň čaj na dobré spaní, to paničce vždy vychlastám, protože do něj dávaj kořen kozlíku. Ten tak smrdí, až nemůžu odolat, a paničce lezu do hrnku, saham tam přední packou, a tu si pak olizuju. Kořen kozlíku… mmmm… skoro lepší než šanta kočičí
Panička také dostala reklamní propisku, panička je nějaká ujetá na zápisníky, kalendáře, diáře, sešity a bloky, takže klidně mohli poslat plnej penál propisek a panička by je stejně vypsala :).
No a mně dochází pytel Puriny, kterej mi panička kupovala, desetikilovej, už asi před rokem, a panička má dilema, jestli si teď v rámci zachování věrnosti značce kterou jsme zde poznaly v dobrém světle nebjednáme radši Emitent od Tekra?*psss*:-)*angel**heart*:-*
Já Černinka jsem byla hodně spokojená s granulemi a panička se zákaznickým servisem, takže spíše ano*gift*!
Těšte se v Tekru, až bude další rozpočet, berem taky desetikilovej 🙂
 
EDIT:
Už jsme si vybraly ty granule, nemůžem se dočkat 1.dubna až je objednáme 🙂

 
Objednáváme tutaj: WWW.FEEDSHOP.CZ 8-)*heart**enzo**gift*:-*
____
Doplněno pro Kahomar: zkopírováno z Facebooku + doplněna reakce na komentář, ale oni se mi zase ty komentáře smazaly :).
Jsem marod, hudlenka to ví, a vzala to dobře :). Tak snad mně nějak ani Vy nebudete teď dávat nějakou ‘nálepku’. 🙂
Máme to obráceně no, vy nevydržíte v bytě s kočkou, já nevydržím v bytě bez kočky :))
————
Pro názornost přikládám koláž :-).
1. je když Černinku našli a přijali do útulku.
2. Adopční list – smlouva o náhradní péči (má pro mě větší cenu než vysokoškolskej diplom, tak jsem si ho nechala zavařit do těch tvrdých desek).
3. Fotka v soutěži s pethome
4. Náš předchozi úspěch v projektu s ochutnáváním granulí 🙂
 
Bude trochu i osobní vyprávění,  Černinka je z útulku Dášenka v Lučanech nad Nisou a je to celý příběh :).
Naplňuje mě ta péče o ni, ona mě zahrnuje láskou a někdy nevím, jestli se starám já o ni, nebo ona o mně :).
Jsem dlouhodobě doma v invaliditě kvůli psychice, a dost mě ta přítomnost Černinky změnila, ačkoliv se najdou i nepřející lidi.
Černinka je polopes, a já agora+sociofobík (opakované ataky schizofrenie v minulosti, dlouhé hospitalizace, nyní v remisi).
Takže venčí ona mě, a ne že dohlížím venku já na ní. Jen tady v Josefáči je ještě halda sněhu a ani jedné se nám nechce ven.
Ale až bude duben, zase dáme challenge #30minutchuze nebo #10tisickroku :).
Už lpředloni jsme to dali, a já vlastně jen díky ní – sama daleko nevycházím, jen k popelnici nebo tak, neopouštím tu bezpečnou vzdálenost, jenže ‘s průvodcem’ se dostanu i dál – což znamená, že mé Čerňule doprovodila až vlevo směrem na nádraží JD a vpravo až k Dubům a k lávce U Splavu.
Postává často před Vietnamcem, před sámoškou, taková skupinka ‘ožralů’, já pro to nemám jinej název než svoloč, nebo prostě nevím, jak to nazvat slušně, ale mám z nich obavy, protože jim to přijde jako strašná sranda… jako hrozně vtipný… že chodím ven jen s tou kočkou, navíc plandám sem a tam, v tý bezpečný vzdálenosti, ale prostě dál se nedostanu a i s tou poruchou chci být venku.
Jenže prostě nevím, jakým způsobem tyhle lidi nějak odpálkovat, tak jim odpovídám křikem. Vždy mě rozčílí. Kdyby měl člověk čas na rozmyšlenou, tak jako se nějak obhájí a vyjádří, ale v tom šoku jsem vzteklá.
No ale jinak Černinka moc nerozumí na slova, mi přijde, že i na jméno slyší ‘jen když chce’, ale je strašně chytrá na situace :).
Mám prostě problém se slovní agresivitou i doma a když se hadám s mámou, Černinka funguje jak rozhodčí v ringu, přijd vleze mi do klína a začne příst a mě to uklidňuje :).
Dokonce paničce (mně), jednou zachránila kuchyni, když šla ohlásit požár pánve s olejem, když jsem odběhla na balkon a mezitím v tom luplo a jako dým, kouř a v počátcích plameny – mňoukala tak jako akutně, že je problém, né jako tím stylem ‘paničko dej mi něco do misky’, ale prostě HOŘÍ, má paničko! 🙂
 Černinka trochu vyrostla, protože je žrout. Jako já. 🙂 Ale má teď krásnou lesklou srst (a pevná hovínka) :-).
A už je zvyklá ráno unudlaná od ospalek kolem očí, že jí to vždy utírám vatou ani se moc nebrání, ví že je pak fešanda :).
Jen máme nějaký problém se zubama, jednička nahoře už jí vypadla, tak na výstavě kříženeček bychom asi neobstály kvůli zubům 🙁
Ale sklidily jsme úspěch v tom pojektu Tekro, kde Černinka byla ‘ochutnavačkou’ granulí, regulerně degustérka 🙂
Říkám jí, Černinko, teď jsi VIP kočka :). My se takhle teď realizujeme na internetu :).
 
________
Nevnikejte do nádoby!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account