V běžné cigaretě je tabák nejenom zdrojem nikotinu. Tabák se spaluje při velmi vysokých teplotách, které dosahují až 800 stupňů.Kuřák do sebe nikotin vstřebává vdechováním kouře. Při těchto teplotách však dochází k tvorbě tisíců škodlivých látek, které do sebe kuřák rovněž vdechuje.
Přístroj Pulze tabák využívá pouze jako zdroj nikotinu. Nedochází zde tedy k hoření tabáku, je pouze zahříván elektronickou cestou. K uvolnění nikotinu stačí teplota kolem 300-350 stupňů. Nesetkáváme se ani s kouřem, pouze s výpary, ve kterých je výrazně méně toxických látek, než je tomu u klasických cigaret. Pokles škodlivosti se uvádí až o 80 %!
„Běžně používám konkurenční značky. Po vyzkoušení Pulze zůstávám věrný značce Blu. Ten je mnohem příjemnější a jednodušší jak při samotném užívání, tak i co se týče bohatého výběru nabízených příchutí. Ne, že by mě Pulze zklamal, ale například jeho čištění pro mne přestavuje negativum. A i současná nabídka příchutí „cigaret“ pro mne není tím pravým ořechovým. Ale abych nebyl jen pesimistický – okouzlil mě elegantní design cigarety, krásné barevné zpracování a rovněž výdrž baterie je optimální.“

#pulze #pulzemomenty #trndprojekt 

 
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account