Šampon Genesis: nemám slov. Jen ta vůně je odzbrojující a naprosto podmanivá. Na mé mikádo krásně vystačilo menší množství šamponu, který okamžitě nádherně napěnil.

Po nanesení bych si ihned přála deset rukou navíc, které by se mi pustily do masírování pokožky hlavy. Po opláchnutí jsem měla pocit úžasného osvěžení. Šampon spolu s posilující péči užívám již nějaký ten pátek a úbytek vypadaných vlasů v umyvadle mě mile překvapuje. Byl to nekonečný boj, ale vypadá to, že jsem konečně našla šampon snů. Na Kérastase nedám dopustit.

Posilující péči na vlasy Genesis jsem rovněž nucena hodnotit pozitivně. Vlastně více než to! Pozitivně vnímám nejen konzistenci, al hlavně zcela snadnou aplikaci. Neholduji totiž maskám na vlasy, které musím mít na vlasech 20 a více minut. Proto mi krátká doba působení tohoto produktu naprosto vyhovuje. Vlásky jsou po opláchnutí nádherně hebké.

Po týdnech pravidelného užívání spolu se šamponem jsou vlasy o poznání pevnější. Při rozčesávání zůstává v hřebenu mnohem méně vlasů než po používání produktů jiných značek.

KÉRASTASE, JÁ TĚ PROSTĚ MILUJU!

#kerastase #cosmetix #genesis

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account