Žehlička Dyson CorraleTM využívá patentovanou technologii ohebných destiček Dyson, které se vytvarují tak, aby obemkly vlasy, produkuje lepší výsledky s polovičním poškozením vlasů1a navíc je bezdrátová. Dosáhněte skvělého stylu kdekoli a kdykoli – rychleji.
Paris, France. 10. BŘEZNA 2020 – James Dyson se svým vytrvalým přístupem k výzkumu, experimentům, testování a s touhou neustále předělávat a vylepšovat každodenní technologie, dnes představil žehličku Dyson Corrale™ – první a jedinou žehličku s technologií ohebných destiček, díky které vylepšíte styl vlasů a poškodíte je méně1.
Dyson Corrale™, jediná žehlička na vlasy s ohebnými destičkami, používá průkopnickou technologii destiček spojených mikropanty, které se ohýbají, aby vytvarovaly a obemkly všechny vlasy tak, že na ně působí rovnoměrným teplem a tlakem; pramínky zůstanou perfektně rovné, aniž byste se museli spoléhat na teplo.
Tento stylingový nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů, disponuje Inteligentní regulací teploty společnosti Dyson, díky kterému lze nastavit přesnou teplotu, a má také 4článkovou lithium-iontovou baterii, takže lze žehličku používat bezdrátově a dosáhnout skvělého stylu kdekoli a kdykoli.
Věda stylingu
Žehlička Dyson Corrale™ byla navržena tak, aby poskytla vynikající styling, a zároveň zajistila, že jsou vlasy lépe chráněny a zůstanou hladké a lesklé. Společnost Dyson zkoumá vědu žehlení vlasů již téměř celé desetiletí, investovala přes 100 milionů liber do vlasových laboratoří po celém světě a zaměstnává tisíce odborníků na vlasy, inženýrů a profesionálů. Tito odborníci detailně studovali vše od struktury vlasu po dynamiku proudění vzduchu a pochopili termální, mechanické a chemické poškození – a následné dopady na zdraví vlasů.  
K narovnání vlasů je potřeba kombinace tepla, tlaku a kontrola – teplo k rozbití vodíkových vazeb ve vlasech, tlak a napětí k přetvoření těchto vazeb a kontrola k vyvíjení rovnoměrného tlaku a tepla.
Rozsáhlé testování společnosti Dyson poukázalo na to, že žehličky s rovnými destičkami mohou vyvíjet tlak a zahřívat pouze nejtlustší část pramene, takže na okraji pramene zůstávají volné vlasy, které nejsou zahřáté nebo na ně nebyl vyvinut tlak. Tyto vlasy poté poletují a lze je uhladit pouze opakovaným použitím žehličky, takže vlasy vystavujete přílišnému teplu, kvůli kterému mohou být oslabené, ztratí lesk a barvu.
 
Průkopnická technologie destiček Corralling
Společnost Dyson vyvinula destičky ze slitiny mědi a manganu, u kterých používá důkladně vyváženou amalgamaci šesti kovů za účelem optimální ohebnosti, pevnosti a tepelné vodivosti. Každá destička je obráběna na přesně 65 mikronů – tloušťka lidského vlasu – a je lemována turmalínem s ionizačními vlastnostmi, které pomáhají zmírnit statický efekt.
Na rozdíl od tradičních žehliček se jedinečné ohebné destičky žehličky Dyson CorraleTM vytvarují tak, aby obemkly vlasy, čímž poskytují uživateli lepší kontrolu, vylepšují výsledek stylingu a při tom zmírňují závislost efektu na teplotě. Protože se destičky přizpůsobují vlasům, vyvíjejí tlak rovnoměrněji a zabraňují roztažení pramene. Lepší kontrola umožňuje vytvořit vynikající styling, aniž byste se museli spoléhat na teplo, čímž se poškození vlasů snižuje o 50 %.
Inteligentní regulace teploty
Žehličku Dyson Corrale™ lze nastavit na tři přesné teploty – 165 °C (330 °F), 185 °C (365 °F) a 210 °C (410 °F). Tyto teploty umožňují uživateli přizpůsobit nastavení podle typu vlasů a požadovaného stylu. Tato přizpůsobivost a zvýšená kontrola, kterou zaručují ohebné destičky, umožňují uživateli upravovat vlasy za nižších teplot bez kompromisu na výsledku. 
Odborníci na vlasy společnosti Dyson zjistili, že i když nastavení teploty nabízí většina běžných žehliček, opravdová teplota se může v čase zásadně měnit v závislosti na tom, jak jednotlivé části žehličky reagují na zdroj energie. 
Stejně jako fén na vlasy Dyson SupersonicTM a kulmofén Dyson AirwrapTM, disponuje žehlička na vlasy Dyson CorraleTM technologií inteligentní regulace teploty. Platinový snímač měří teplotu 100x za sekundu. Tato technologie komunikuje s mikroprocesorem, který zajišťuje, aby ohřívací systém produkoval přesnou teplotu.
 
4článková lithium-iontová baterie
Odborné znalosti společnosti Dyson o technologii baterií, které se zrodily při vývoji bezdrátových vysavačů, pronikly i k žehličce Dyson Corrale™. 
Díky 4článkové lithium-iontové baterii má žehlička Dyson Corrale™ stejný tepelný výkon jako výrobky s kabelem, zároveň je díky absenci kabelu všestranná a univerzální napětí umožňuje uživatelům upravovat vlasy kdekoli a kdykoli. Letový režim také zajišťuje, že zařízení splňuje požadavky letecké přepravy a lze jej na cestách zabalit do příručního zavazadla3
Žehlička Dyson Corrale™ se plně nabije za 70 minut a nabízí až 30 minut1 bezdrátového stylingu, ať jste kdekoli. Pokud budete během stylingu žehličku v pravidelných intervalech pokládat do ergonomické nabíjecí stanice nebo připojíte magnetický 360° nabíjecí kabel, získáte hybridní nabíjecí režim pro delší styling.
Žehlička Dyson Corrale™ bude v České Republice dostupná od května na oficiálních webových stránkách Dyson.cz a na dalších prodejních místech. Více informací o současné řadě produktů Dyson naleznete na stránkách Dyson.cz.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account