Zdravím krásky ! Dostala jsem pro vás k otestovaní parfémovanou vodu Saphir- Atenea De Saphir (PERFECT WOMAN) 200ml, která je inspirovaná vůní Paco Rabanne Olympéa ???? od KrasneVune.cz ???? Tak holky a jdeme na to ???? 
SAPHIR                                                                                        Paco Rabanne Olympéa
 
Hlava                                                                                                    Hlava
jasmín, mandarinka, zázvor                                                                 jasmín , mandarinka,zazvor
Srdce                                                                                                     Srdce
sůl, vanilka                                                                                            sůl, vanilka
Základ                                                                                                    Základ
jantar, kašmírové dřevo, santalové dřevo                                      santalové dřevo,kašmírové dřevo,pravá ambra 
Jak už na prví pohled můžete vidět, složení je skoro stejné ???? Co se týká flakonu – wow! 200ml – úžasně propracovaný krásný a plný až po okraj, což se málo kde vidí ???? . Vrchní víčko překvapivě silně drží, což za mě má palec nahoru ???? … 

A teď už milé dámy k samotné vůní, vůbec jsem nečekala a skoro ani nevěřila všem těm recenzím a reklamám na facebooku či instagramu nebo na youtube, že tyto vůně mohou být podobné nebo skoro až identické s originalem a ještě vonět i 4 hod v kuse či celý den.

No dneska, po otevření parfému a prvním střiku, mě udeřila do nosu neuvěřitelná vůně a má první reakce byla: To je má milovaná Olympéa ???? v němém úžasu a po chvilce očarování, jsem postupně začala cítit vůni vanilky, mandarinky, santalového dřeva…. Vůně byla velice příjemná, sladká, květinová, teplounká… prostě úžasná…????Žádný alkohol ani nic ostrého, co u levných vůní bývá. Jde o moderní, přímo živočišnou vůni pro energickou ženu.Podporuje smyslnost, eleganci a ženskost nositelky. ???? Skvěle drží a to nejen na oblečení, ale i na kůži. Ze zasaženého oděvu ji můžete cítit klidně i několik dní stejně jako tomu je u Olym..Z kůže vyprchá za necelý den. Není tedy třeba flakonek nosit u sebe a přestřikovat. A pokud si pořídíte parfém ve 200ml balení, tak vám zaručuji že parfém budete moct používat hoooodně dlouho ???? (nechápu, ale vůbec z něj neubývá ???? Je to úplná bomba). Takže milé dámy, od KrasneVune.cz jsem tedy zkoušela svůj první parfém a za mě velký Like!!! Ceny od 139kč do 439 kč jsou velmi lákavé za takhle kvalitní parfémy ???? A myslím si, že mnoho z nás tuto levnější variantu parfému ocení. Za příznivou cenu získáte opravdovou kvalitu!! Co je ale nevýhoda, je to, že pokud pořídíte jeden, budete chtít další a další… ???? Z jistotou vám doporučuji Saphir- Atenea De Saphir (PERFECT WOMAN) neváhejte a mějte tohoto milačka doma i vy!:) Já určitě pro vás budu chtít odzkoušet další. Popřípadě mi můžete zaslat zprávu, jaký parfém z KrasneVune.cz byste chtěli zrecenzovat ????
 Eshop www.KrasneVune.cz vám nabízejí převodník vůní, kde si můžete vybrat svého favorita ???? Můžete tam najít vůně inspirované např. Carolina Herrera, Giorgio Armani, Lancome, YSL .. atd .
Chtěla bych také pochválit pracovnice z KrasneVune.cz za jejich milé jednání, pokud potřebujete poradit rády vám pomůžou ????, a co se týká objednávek, super vše rychlé bez problému, a parfém vám přijde také dobře a pevně zabalený ???? tak, že si na všem dávají záležet ???? .
KrasneVune.cz se specializují na dovoz vysoce kvalitních parfémovaných vod od značky Saphir a Pure ze Španělska!
Vůně jsou velmi kvalitní španělské essence v krásných flakonech ve velikostech 200 ml, 150 ml nebo 25ml, které se inspirují světovými vůněmi.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account