Sednout jen tak do cizího auta a rovnou řídit? A to ještě po dálnici a po Praze? Asi největší stres, jaký jsem dosud zažívala. Díky skvělému Fordu Fiesta jsem svůj strach dokázala porazit snad jednou pro vždy!
Jak se ŽENY s.r.o. vrhly do testování s plnou vervou
Připravovaly jsme teambuilding v alpském městě Saalfelden pro naše franšízantky, které vlastní Pracovnu ŽENY s.r.o. v různých koutech České republiky, když nám svitl nápad otestovat nové Fordy Fiesty pořádnou ženskou výpravou. A tak jsme společně vyrazily do Rakouska těmito krásnými elegány. Samotnou cestu i všechny výlety jsme si skvěle užily.:-D Největší sranda byla, když jsme potkaly benzinku až ve chvíli, kdy byl dojezd už jen pár kilometrů. Jako naprosté blondýny jsme si připadaly ve chvíli, kdy jsem zjistily, že netušíme, jestli řídíme benzin nebo diesel. *smile* Naštěstí jsme se nakonec dovtípily a motor nezadřely.:-D To je tak, když vyrazí na výlet 8 žen bez mužů.*wine*

Nejlepší pocit je ten, když překonáme vlastní strach
Při cestě zpět do Prahy jsem si řízení vyzkoušela na vlastní kůži, ač jsem z toho měla velký respekt. Dlouho jsem po dálnici nejela a v Praze žiju teprve pár měsíců. Znám ji hlavně z okýnka tramvaje.*smile* Ještě že je součástí vybavení držák na telefon. Díky navigaci jsem ani jednou “nekufrovala” a dorazila jsem domů bez jediného škrábnutí. Překvapilo mě, jak se Fiesta skvěle řídí. Malinko jsem se obávala vypínání motoru kvůli spotřebě, jelikož jsem zvyklá na typická stará auta. Nic však nebylo vůbec tak hrozné a složité, jak se prvně zdálo. Byla jsem opravdu nadšená. Patřím k těm typům, co si nepotrpí na výdobytky moderní doby a spokojím se i se starším vozem, když si ale člověk zvykne na lepší, k horšímu se mu vracet už nechce. Po vyzkoušení nového Fordu Fiesty se mi opravdu k nižší třídě automobilů vracet nechce.:-)

Tohle autíčko má opravdu spoustu plusů. Tady jsou pro mě ty nejvýznamnějsí:

  Auto je přiměřeně velké dámským nákupům a našemu umění zaparkovat.
  Ovládání je velmi intuitivní a přehledné.
  Pohodlné sezení, snadné nastavení sedadel i volantu.
  Často mě v autech škrtí pás, čehož jsem si tady ani nevšimla.
  6. stupňová převodovka s “nápovědou” na palubovce pro dosažení nižší spotřeby.
  Vyhřívaná sedadla snad do 3 vteřin.:-D
  Skvělý posilovač řízení usnadňující ovládání automobilu.
  Zadní senzor při parkování.
  Pocit bezpečí a jistoty v řízení, který Ford Fiesta ženám dodává.

Byla jsem s tímto autem nad míru spokojená. Dokážu si představit jezdit v něm každý den! A ty barvy… to nejdůležitější pro ženy.;-)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account