Blíží se doba vánoc a my stále přemýšlíme, co komu nadělit pod stromeček. Nestárnoucí klasikou, se kterou nikdy nešlápnete vedle, jsou hodinky. Hodinkami nikdy neurazíte, ať je kupujete pro rodiče, partnery nebo děti. Ať už kupujete hodinky pro někoho, nebo pro sebe, vždycky si předem ujasněte pár pravidel, která jsou při nakupování hodinek důležitá.
Vždycky si nejdřív ujasněte, pro koho hodinky budou a pro jakou příležitost. Jiné typy hodinek nosí starší muži a ženy, jiné typy manažeři, jiné jsou pro teenagery a jiné pro děti. Jiné hodinky kupujte pro toho, kdo nosí hodinky jen na společenské události, jiné jsou vhodné na sport, jiné na běžné nošení. Také si ujasněte, jestli chcete kupovat hodinky analogové (ručičkové), digitální, kombinované (analogové a digitální), nebo hlavně mezi muži a teenagery v současnosti velmi oblíbené binární – u těch je třeba znát schéma ciferníku, aby bylo možno správně určit čas, což není určitě vhodné pro starší generaci .
Já mám osobně hodinky moc ráda i jako módní doplněk. Správně zvolené hodinky doplní a podtrhnou vaše oblečení.
Vždycky, když jdu někomu z mých blízkých hodinky kupovat, stanovím si nejdřív cenový limit, který za hodinky chci utratit. Určitě jiné cenové relace volíme, když kupujeme hodinky partnerovi a jiné teenagerům a dětem.
Volte dobře i typ sklíčka na hodinkách – děti a s sportovci potřebují hodinky odolné proti poškrábání, a  tak trochu proti pádům.
Vybírejte hodinky i podle typu řemínku – ke každému typu hodinek se hodí jiný materiál – klasické kožené, plastové nebo kovové řemínky jistě všichni znáte. Snažte se ale vzpomenou si, jestli obdarovávaný nemá nějakou alergii na kov (hlavně na zinek a nikl). Pro takového člověka jsou dnes na trhu možné koupit kvalitní antialergické hodinky (antialergický kov) – například hodinky Boccia Titanium.
Boccia Titanium 604-05
Dávejte si pozor i na to, kam bude dotyčný obdarovaný hodinky nosit – pokud je sportovec, kupte mu hodinky sportovní. I těch je na trhu dnes už nepřeberné množství – pokud ale chcete hodinky vodotěsné, dávejte si pozor na to, jaké vyberete- pokud na hodinkách najdete údaj, že jsou vodotěsné do 5 barrů (5 ATM), jsou to hodinky vhodné pro běžné použití – tedy mytí rukou, zmoknutí, nebo osprchování. Určitě nejsou vhodné pro potápění. Na potápění je třeba jiná, vyšší hodnota.
Když si ujasníte všechny tyto podmínky, stačí si ještě vybrat prodejce a můžete začít nakupovat.
Já sama ráda nakupuji u ověřených prodejců, jako je například http://www.helveti.cz/ . Kromě E-shopu mají i kamennou prodejnu, takže není problém se dojít poradit. Pokud nakupuji u Helveti přes internet, mohu si zboží vyzvednout na jedné z 322 výdejen. Pro mě je důležité i to, že na Helveti vám oproti běžným 2 letům záruky poskytnou záruku na 3 roky , což znamená, že nabízejí kvalitní zboží, které se nemusíte obávat někomu nadělit ( věřte, že není nic nepříjemnějšího, než nadělit hodinky, které nefungují tak, jak mají). Nestačí? Pak je tu další bonus – doprava zdarma. To potěší při cenách poštovného každého z nás. A pokud vás ani tohle nepřesvědčilo, tak je tu další bonus, který hraje u mě při výběru hodinek (obzvláště těch dražších podstatnou roli)- hodinky si můžete pojistit. Pojištění se vztahuje na vloupání, krádež, loupež a vandalizmus. A Každé zakoupené hodinky na Helveti.cz vám pojistí na rok zdarma.
Já sama mám ráda hodinky elegantně společenské, takže bych volila určitě nějaké pěkné elegantní. Líbí se mi úzký kovový řemínek, ka aby hodinky vypadaly i trochu jako náramek. A hlavně aby byly antialergenní. Takových je na Helveti spousta, takže skvělý tip ode mě jsou například  http://www.helveti.cz/boccia-titanium-3164-02
Boccia Titanium 3164-02
Na stránkách Helveti.cz si určitě vyberete z akční nabídky hodinek http://www.helveti.cz/seiko-sgeg97p1
Já osobně bych vám pro tatínka nebo dědečka doporučila například decentní pánské klasické hodinky 
Pro muže sportovce  http://www.helveti.cz/casio-prg-300cm-3  
Pro ženy na sport  http://www.helveti.cz/casio-prw-3000-4b  

Pro teenagery http://www.helveti.cz/casio-ga-100b-4a  
Casio GA 100B-4A
Pro slečny  http://www.helveti.cz/wenger-city-very-lady-011421107
Wenger City Very Lady 01.1421.107
 
Pro partnera http://www.helveti.cz/davosa-race-legend-16247745
  Davosa Race Legend 162.477.45
 
A pro děti http://www.helveti.cz/wenger-field-color-010411137
Wenger Field Color 01.0411.137
Ale to jsou jen tipy a doporučení, vlastní výběr je jen na vás. Tak vybírejte, nakupujte, vždyť hodinky jsou přesně takový dárek, který potěší každého z nás. Každý jsme jiný, každý máme svůj vkus.Čas nám ale měří všem stejně a hodinky nás proto určitě potěší..

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account