SLEDUJTE MĚ NA FB ZDE:
NA WEBU ZDE:
NEBO NA INSTAGRAMU ZDE: 
Už jste objevili 100% panenský kokosový olej?
Ne? Tak čtěte, prosím, dál.
Kokosový olej lisovaný za studena je v zemích jižního Pacifiku po staletí používán převážně v kuchyních. Netradičně je však požíván také v péči o vlasy a o pleť. Nerafinovaný kokosový olej je totiž bohatý na nasycené mastné kyseliny a vitamíny, proto je hojně využíván také zevně.
Často bývá nazýván nejzdravějším olejem na zemi.
Před 4 měsíci jsem o kokosovém oleji vlastně až tolik nevěděla. Používat ho při vaření… ale ještě si ho mazat na obličej? Na svoji problematickou pleť? To by mě ani ve snu nenapadlo.
Když jsem se o tomto zázraku doslechla poprvé, byl to přirozeně v době, kdy jsem podlehla zdravému životnímu a aktivnímu stylu.
Experimenty na sebe nenechaly dlouho čekat.
Začala jsem na oleji vařit, musím říct, že zdravé palačinky na kokosovém oleji byli vynikající, a nedlouho poté jsem se rozhodla kokosový olej vyzkoušet i na pleť.
První zkušenost s nanesením na pleť byla zkouška na noc.
Budete se divit, ale ráno bylo překvapující. Pleť byla tak jemná… jako hedvábí, vláčná a na pohled krásná.
14011916_1238126732885113_520185669_n
Nestrachujte se experimentovat i přesto, že se bojíte toho, že pleť ještě více zhoršíte. Kolikrát může výsledek stát za to.
Olej nemusíte používat jen na pleť. Přidejte si čajovou lžičku kokosového oleje do koupele. Pokožka po koupeli bude jemná, vláčná a lesklá. Olejem můžete regenerovat i suché vlasy, roztřepené konečky. Natírejte si vlasy alespoň 3 krát týdně. Vlasy budou jemné, zregenerované a lesklé. Dodáte jim šmrnc.
Jsem přesvědčena o tom, že tento zázračný olej může mít ve své koupelně opravdu každá žena s jakoukoli pletí.
Máte vy nějaký skvělí typ, o kterém byste se chtěli rády podělit? Neváhejte a pište do komentářů.
Těším se, Ingrid.  

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account