Co dělat, když se dítě dusí? Jak poskytnout první pomoc při včelím nebo vosím bodnutí? Úžeh, úpal u dětí a další články s tématikou první pomoci najdete na mém profilu ŽENY sro *enzo* od roku 2016. Články jsou fajn ale představte si, že ve svém mobilu zachráníte virtuálního pacienta? První pomoc je tak snadná​, že ji zvládnou i děti. A přesto jsem se i já sama v době studia na zdravotní škole ocitla v situaci, kdy jsem se při poskytování první pomoci pánovi s epleptickým záchvatem cítila dost nejistě.

Tristní situaci může změnit projekt Ve vteřině​, který přinese první kombinaci online a offline vzdělávání první pomoci v ČR. V online části vznikne interaktivní mobilní aplikace, které vám hravou formou ukáže a připomene postupy první pomoci. Podívejte se na jeden z video příběhu, který vám přiblíží, jak vše bude v aplikaci vypadat. Klikněte ZDE a pojďte zachránit Tomáše!

Máme myšlenku, tým ale bez vás to nedokážeme. Vývoj aplikace stojí opravdu hodně peněz, a proto jsme se rozhodli zkusit crowfouding. Za cenu jedné dobré kávy, oběda nebo nového slušivého trika si teď můžete pořídit něco těžko penězi vyčíslitelného – lidský život.  Díky aplikaci můžeme na svět přivést nové hrdiny a i váš příspěvek, který může být již od 50 kč, může jednou někomu zachránit život. Podívejte se na vevterine.cz, kde u informací o aplikaci také máte možnost shlédnout celý příběh s Tomášem a naučit se tak správný postup první pomoci při bezvědomí.

Děkuji vám za jakoukoliv podporu v této složité době, které si jako maminka dvou dětí, zdravotní sestra a učitelka, velmi vážím. Každý příspěvek, sdílení a podpora nás může pomoci posunout k cíli *heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account