… a najednou mi po x letech došlo, že single život by neměl být jen o hledání mého životního partnera *wine*
 
Začínám svojí hlavní myšlenkou, která ti možná přiblíží o co bych se s tebou chtěla podělit. Jestli tě ta první věta zaujala, tak čti dál a zkus se zamyslet nad tím, proč zrovna tohle je i tvým tématem a co s tím chceš udělat 🙂

Nikdy jsem nelitovala toho, že jsem se po 6 letech rozešla se svým partnerem, svojí první láskou. Věřím totiž, že se vše děje z nějakého důvodu a je to tak správně. Je to buď proto, že jsme se ve svém životě už posunuli a nebo je čas se posunout 😉
Po rozchodu jsem začala hledat sama sebe. Už jsem totiž nevěděla “kdo jsem já” a “kdo je on” a tohle nevědění mě hodně tížilo. Měla jsem pocit, že mám právo si najít partnera až po zodpovězení téhle otázky.
Ale popravdě, na tohle si nikdy nedokážeme dost dobře odpovědět, měníme se, žijeme, necháváme proudit různé energie. Důležitější je žít šťastný život s tím co máme i nemáme, žít v přítomnosti, ve stavu flow, žít v bezpodmínečné lásce k sobě samým. :-):-)
 
Po pár měsících single života jsem se nechala donutit okolím myslet si, že “single život je špatný a nespokojený”. S touhle myšlenkou jsem žila 4 a půl roku a někdy mi to ještě teď zní v hlavě.
Když jsi single, tak ti okolí dává najevo, že ti něco chybí. Ale je to vážně takhle?
 
Každý bychom měli mít svůj čas, svůj single čas ve kterém žijeme a jsme sami sebou. A neznamená to nutně izolaci od lidí. Je to perfektní čas, kdy se můžeš věnovat sobě a nikomu se nemusíš zpovídat. 🙂 Můžeš zkoušet, co by tě mohlo v životě bavit a naplňovat tvoje představy. Můžeš poznávat. Je ideální čas žít ve svém světě, který je plný možností. Věř mi, že jediné omezení si nastavujeme my sami. Tohle může být čas, kdy bereš ohledy především na sebe. Ano, jistě, že poznávat sebe můžeš i v partnerském vztahu, a to je trochu složitější.
Když máš svůj single život, tak se ráno klidně můžeš vzbudit se špatnou náladou a nemusíš nikomu nic vysvětlovat. Ty nemusíš utíkat před ničím a před nikým. A přitom můžeš *smile* Máš perfektní šanci, nechat plynout všechno co je kolem tebe a jen to pozorovat nebo si vzít cokoliv chceš.
Takhle to zní zase jako druhý extrém, je to tak? A znáš tu frázi “až to budeš nejmíň čekat, tak potkáš svojí lásku”, tak si užij tu chvíli pro sebe 🙂 Zapomeň na to, co si myslí tvoje okolí, ty se s nimi můžeš bavit na jiné téma a oni to budou respektovat, pokud ty chceš.
 
Jestli si dočetla do konce a moje pojetí single života je ti blízké, tak určitě budou i další články. Pokusím se ti nevnucovat svůj názor a nebudu ti mazat med kolem pusy. Nechci ti říkat, že single život je vítězství, ale má určitě svůj důvod, i když nemusí to být vždy jednoduché, to víme, že? *smile**smile*
Chtěla bych ti dát jiný a nový pohled na single život a věřím, že tě to bude nakonec i bavit :-)*heart*
 
Lindisingle pozdrav pro tebe *heart*
 

Song pro dnešní čtení: Kendji Girac – Les yeux de la mama

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account