Dnešní doba si žádá změny. Proto i já jsem se rozhodla vyzkoušet on-line konstelace s Miroslavou Jiráskovou. S osobními konstelacemi mám zkušenosti, ale byla jsem zvědavá a plná očekávání, jak bude probíhat konstelace on-line. Jsem překvapená, jaký dojem to na mě zanechalo.

Začaly jsme meditací a napojením se na svou vnitřní sílu. Poté, již v plné síle, jsme pokračovaly k zvolenému tématu. Měla jsem možnost vcítit se do všech rolí. Bylo to strašně silné. Cítila jsem emoce, které mnou procházejí – jak se cítím já, jak druhá strana. Co prožívá, co si myslí, jaké emoce a pocity u toho má.
Neboť jsem si zvolila těžké téma – odlupovaly jsme vrstvu po vrstvě. Jako cibuli. I když ještě není zcela oloupaná, vím, že jsme udělaly kus práce a já se posunula zase o kus dál.
S Mirkou jsem cítila bezpečný prostor, kde se mohu otevřít a situaci naplno prožít. Vedla mě, ale zároveň nechala, ať si vše projdu s dostatečným časem a podporou.
V rámci sezení jsem zhmotňovala své pocity na papír – měla jsem namalovat, co cítím, vnímám, chci vyjádřit – beze slov, jen barvami. Byť vím, že toto téma pro mě není příjemné, samu sebe jsem překvapila výsledkem. Společně jsme jej rozebraly a vyjasnila jsem si plno otázek, které ve mně kolovaly.
Mám pocit, že dané situaci víc rozumím, dokážu ji uchopit a reálně pojmenovat.
Pokud chcete udělat krok, kterého se obáváte, nebo z něho máte respekt, nebojte se svěřit Mirce do rukou. Určitě Vás nezklame. Tímto bych Vám chtěla konstelace s Mirkou jednoznačně doporučit.
Kačka Chromá
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account