Přišel Nový rok a s ním i nová předsevzetí. Mnohokrát jsem si v životě předsevzetí dala a mnoho z nich jsem dodržela, ale ne vždy to bylo jednoduché. To se ví, není to žádná slast, vystoupit ze své komfortní zóny. Přestat kouřit nebo pít alkohol, začít pravidelně cvičit, zdravě jíst, změnit práci, začít se mít rád/ráda. A mohla bych pokračovat do nekonečna… Celkem síla se pro něco rozhodnout a opravdu u toho vytrvat. Z mého pohledu je ale možné cokoliv, co si jen lidská mysl dokáže představit. A s tím by se do toho také mělo jít a mít to stále na paměti.

Jak ale říkám, důležité je na Cestě vytrvat, neskončit v únoru jako většina lidí, ale jít dále, i přes překážky. TY jsou na Cestě velmi důležité a z těch se právě učíme! Můžete jít sami díky své píli a vytrvalosti. Ale na začátku to nedoporučuji, je to velmi těžké na sebedisciplínu. Co ale klientům doporučuji jsou knihy, tam je skryto veškeré Tajemství a Moudro, které každý člověk potřebuje vědět pro svůj život. Nebo, co doporučuji je najít si někoho, komu důvěřujete a kdo Vás alespoň ze začátku na Vaší Cestě povede.
Já za sebe a svojí Cestu mohu nabídnout diář na rok 2018 –http://www.veronikapetrova.cz/ , kde jsem ve zkratce napsala svůj příběh a cestování po světě a dotkla se také lehce self managementu a time managementu. Diář stojí 499,- Kč , včetně 60min. konzultace na Vaše zvolené téma.
Než odletím. Ráda bych Vám popřála ten nejkrásnější a nejšťastnější a nejúspěšnější rok, rok 2018. Ať jste zdraví, šťastní a spokojení. Můj začátek roku bude opět začínat pobytem v buddhistickém chrámu na severu Thajska, kde vypnu telefon a na chvilku se „odstřihnu“ od světa. I když ne tak úplně…
Kdyby Vám diář byl málo a Vy opět ztráceli naději a potřebovali byste nakopnout, protože Vaše vnitřní motivace, Váš vnitřní pohon nebyl dostatečně silný, pak jsem tu jsem a můj únorový seberozvojový retreat v Thajsku. Přihlášky max. začátkem ledna, pak odlétám.
Jsem s Vámi na Cestě. Držte se a hodně úspěchů a hlavně té správné vnitřní energie na vašich „projektech“. Projekty, projekce… To mi připomíná vizualizaci a práci na Vaší vizi, ta je velmi důležitá, ale to snad zase příště…
Krásný rok 2018 přeje

Veronika NIKITA Petrová 
 
http://blog.veronikapetrova.cz/2018/01/02/moc-podvedomi/
 
 
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account