Pes nás může pozlobit… – na středu 22.08.18
Je zvláštní, jak v den, kde bychom hledali podporu a podle denního úředníka také hojnost, je v měsíci Kovové Opice přítomno tolik nepříznivých vlivů, že z každého dne Psa dělají den nevhodný a neblahý. Obzvláště je třeba se vyvarovat důležitých činností v den Ohnivého Psa, což je právě tento případ.
Pokud bychom se do něčeho, co má pro nás vysokou důležitost pouštěli, zahráváme si s komplikace v oblasti legislativy, nepříjemnostmi, hádkami a zlomyslnými pomluvami. Dokonce se uvádí, že ve hře je také zdravotní stav členů rodiny.
Nemá cenu se tím zbytečně trápit a přemýšlet o tom, jen je lepší nechat důležité věci na jindy a věnovat se běžným záležitostem.
‼️A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy
www.TerezaPyrchalova.cz
