„Lidé vydrží víc, než věří.“ – 117
 
Silvia rozhodně neměla lehké dětství už v tom smyslu, že byla nechtěná a svými rodiči odložena. Naštěstí se jí ujali prarodiče, kteří jí potřebnou láskou zahrnovali, ale už bohužel nestačili zvládat dívčí temperament. Ano, Silvia byla problematické dítě, špatně se učila, a to ne snad proto, že by jí to nešlo, ale prostě proto, že se jí učit nechtělo. Jak věk narůstal, dostávala se do blízkosti nedobré party lidí, obdivovala mladistvé, co chodí za školu a dělají si co chtějí, obdivovala mladé, co kašlali na práci a povinnosti a jen se tak poflakovali. Bohužel nepomohlo ani několikeré umístění do dětského výchovného domova či domova pro tzv. padlé dívky. Odevšad utekla. Chvilku hrála hodnou a pak do toho všeho zase spadla.
Více k recenzi zde: https://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/otrokyne-sadistu-marne-jsem-volala-o-pomoc-nikdo-mi-neveril-79914
 
Technické poznámky: Kniha byla vydána v roce 2010 nakladatelstvím Alpress. Celkem má 272 stran. Napsala Silvia K. Z německého originálu přeložila Ivana Vízdalová. ISBN 978-80-7362-852-9.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account