ODPOVĚDNOST A VINA
Ještě pár dní budeme ovlivněni tranzitem, který do našich Životů přináší téma odpovědnosti a viny.
Kde se v nás ta vina bere, přemýšleli jste?

Vina jako taková má z energetického pohledu velmi nízkou vibraci… možná byste se divili, ale i apatie, strach či hněv mají vyšší vibraci!
Takže pokud cítíte vinu a toužíte ve svém Životě něco změnit, je potřeba nejprve tento pocit proměnit.
Jestli je vina něco, co znáte, pak zkuste kouknout na tento můj článek, kde vinu popisuju více do hloubky https://www.myjsmetvurci.cz/citite-vinu-a-vite-co-s-ni/, nebo si stáhněte ebook Cesta hodné holky, pokud máte současně s vinou potíž udržet si své hranice. https://www.myjsmetvurci.cz/ke-st…/e-book-cesta-hodne-holky/
Vzhledem k tomu, že energie odpovědnosti a viny s námi budou ještě další 4 dny, můžete tento tranzit využít pro porozumění svým myšlenkám a pocitům s vinou spojených.
Začněte u toho, že se budete snažit rozmotat tok myšlenek, které vás k vině přivádí: vina je obvykle důsledek špatného rozhodnutí, kdy jste si na sebe nechali naložit více odpovědnosti, než jste byli schopni unést a pod její vahou jste a tlakem okolností jste udělali něco, co zpětně z vašeho pohledu nebylo správné.
Nezklouzávejte přitom do pozice oběti: vše v Životě má svůj smysl a důvod, každá překážka i trápení se dají proměnit v poklad plný diamantů. ⭐️???? Stačí ho jen vyhrabat. 😉
Mějte báječný a poklidný víkend. <3
S Láskou Lenka
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account