Certifikát Originál produkt Zápraží
Měla jsem hezké úterý, . Probudila jsem se a hned, pohodový den. Teplo, sluníčko. Tak jak má být, hezký podzim. Všude barevné listy, sucho, hezky, listy lítali ve větru. Já měla namířeno do vísky, kousek od Říčan. Po dvou letech obhajoba koláčků, dvojctihodných koláčů a koláčů jako takových. Moje srdcová záležitost, *heart**heart*. Povedlo se.
Jak všichni víte. Jsem moc ráda, že se vše podařilo jak se má. Koláčové dobroty, jsou první v České republice, které Certifikaci získali za Středočeský kraj. Malé vázané koláčky, vhodné na svatby, do dárkových balíčků, na oslavy. Stačí jen ochutnat. Vše podle rodinných receptur. Poctivé suroviny – mléko, droždí, mouka z mlýnů. A co náplně? Maková, ořechová, nebo tvarohová. Povidla samozřejmě nemohou hybět.  *heart**heart*Výrobna se dělá z garáže, ale není to jen tak. Povolení, hodně práce okol, stavba, ikdyž malá. Má to smysl? Ano, má. Lidé si mohou objednat už nyní koláčky, koláče, všech chutí. Velké, malé. I tím přispějí k rychlé stavbě. Nákupem Koláčových dobrot. Pokud by jste chtěli, můžete i přispět na transparentní účet, každá koruna se počítá. Čím více se korunek sejde, tím lépe. Nabízíme i dárkové poukazy, obdarujete své blízké sladkou tečkou. *gift**heart* Hodně se u nás dozvíte z webu, kde je zřízen blog o pečení, tam najdete úžasné recepty, rady a typy jak na kynuté těsto, nebo i jiné dobroty. 
 
V další etapě dne, co následovalo? Odpoledne jsem měla další slávu. Opět zase obhajoba, čeho? Dostala jsem se do soutěže Živnostník roku 2021, mezi 10 finalistů za Středočeský kraj. Veliké díky za účast, za podporu, veliké díky porotě, . Je to pro mě čest, že koláčky a koláče mají smysl. Práce, to co dělám, má smysl. Koláčové dobroty, již v roce 2017 získali II.místo v Živnostníku roku. Což je pro mě velká pocta, jak už jsem řekla. Předávání certifikátu, vysoká účast, české podnikání. To je oč tu běží. S českými koláči, rodinného typu, pečení podle tradičních receptůr. Tak přijďte a ochutnejte. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account