134

Nejistota a nestálost… – na sobotu 31.03.18
 
Chvíli je to tak, chvíli je to onak. Tento den se můžete cítit poněkud nejistě a nestabilně, nálada se každou chvíli mění a vy si říkáte, co se to děje? Nejistota a možné nebezpečí jsou průvodními příznaky tohoto dne.
 
Ale i tak jsou opět činnosti, které je dobré udělat právě v tento den. Energie dne svým projevem a svojí podstatou vybízejí např. duchovní aktivitě, volbě správného místo pro lůžko, rozmontování věcí nebo využití nových metod, kdy čekáte nové výsledky – taková průkopnická činnost. Mě napadají jiné postupy v kuchyni :-D.
 
Při jakékoliv aktivitě nás však mohou potkat překážky, odklady, zpomalení nebo úplné zastavení. Když už musíte v tento den něco zahájit, je lepší když je to dlouhodobá záležitost, protože tyto překážky s příchodem nového čínského měsíce pominout.
 
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ffe/1.5/16/203c.png‼️A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
 
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy 
 
www.TerezaPyrchalova.cz 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account