944

Znám je dohromady více než 30 let! Do školky jsme spolu nechodili, ale průběžně jsme se potkávali na jednotlivých projektech, v podnikání i v různých fází života.

Nakonec se kluci, stejně jako já, rozhodli, že se vrhnou do podnikání a osvěty v podobě příběhů lidí i firem, které mohou inspirovat. Otevřeně mluví o diverzitě ve všech podobách, a tak se přidávám s díky za možnost být součástí Magnoli podcastu, kde jsem se zase tak trošku rozpovídala „po svém“, protože jsem si povídala s kamarádem.

Tome, Tondo, Davide, držím pěsti Magnoli a díky za pozvání do vašeho podcastu!

Chtěl bych změnu, dělat to, co mi dělá radost, ale je mi už přes 50!

Jsem čerstvě po škole, chci spustit vlastní projekt, ale nevím, jak na to.

Podnikám už několik let, ale v poslední době to nějak dře a přešlapuji na místě. Je to profesní slepota? Nebo mi dochází energie?

Hledejte příležitosti a kontakty

9 let pracuji se ženami, slyšela jsem tolik příběhů, u nejednoho jsem stála, několik žen jsem mentorovala, hodně snad i inspirovala… a to nejen, proč začít s podnikáním, ale ano, byla jsem i u rozhodnutí, že to prostě nyní nejde, není vhodná doba, není dostatek času či odvahy. I právě proto jsme se rozhodli s týmem Žen s.r.o. podpořit několik z vás v našem mentoringu společně s Míšou Dvořákovou! Podnikám mnoho let, byly chvíle, kdy jsem to chtěla vzdát, ale vždycky jsem našla sílu i důvod jít dál a dotáhla to do dealu s Heureka Group s Testuj.to. Do týmu Ženy s.r.o. bylo potřeba přivést někoho, kdo bude schopen řídit tým, pokračovat v mých vizích a nebát se prosazovat i své nápady. A takovou akční ženou, skvělou marketérkou a podnikatelkou je právě Míša, která spolu se mnou vyhlašuje výzvu pro 5 z vás, které si vezmeme do vlastní péče a v průběhu společného mentoringu se pokusíme být pro vás „ďáblovými advokátkami“ i motivující energií.

Program pro začínající podnikatelky za 20.000 Kč pro jednu z vás!

Ve spolupráci s komunitou #holkyzmarketingu hledáme jednu z vás, které darujeme celý mentoringový program pro začínající podnikatelky v hodnotě bezmála20.000 Kč! Napište nám na komunita@zenysro.cz nejpozději do úterý 28. 6. svůj příběh a čekejte, jestli vás vybereme!

Pomozte mi rozšířit řady žen zakladatelek

Ráda se zapojuji do různých networkingových skupin, kam chodí lidé, kteří řeší stejné problémy jako já a nebo řešili už dávno podobné situace, a tak se mohu poučit z jejich doporučení. Jednou takovou skupinou je CzechFounders, kde se pravidelně potkávají desítky zakladatelů, ale je to tam samý muž! A tak vyzývám všechny ženy, zakladatelky, pojďte a podpořte naše řady. Právě v těchto dnech se otevírá Master Mind program a rozhodně doporučuji u toho být! Mrkněte a přihlaste se ZDE!

Čtěte a zapojte se!

Asociací a programů je spousta, čtěte, hledejte, buďte aktivní, zapojte se!

Business and Professional Woman a vyhlášená akce Equal Pay Day Lenky Šťastné ZDE.

Pravidelná setkání a nebo i mentoringový program Minerva21 a akčních žen za tím ZDE.

Ve většině krajů najdete spolky jako jsou například Podnikavé ženy Pardubického kraje a báječných žen jako Tereza a nebo Ivana, mrkněte ZDE.

Takže i když jsou na titulní fotce se mnou muži z Magnoli a výzvy jsou převážně pro nás, pro ženy, z toho celého plyne, že je nás prostě v podnikání, politice sice už více a více, ale je o nás málo slyšet, jsme málo vidět, a tak vyzývám k akci.

Tagy:
1 Komentář
  1. Kristýna Štírová 1 měsícem ago

    Bohužel se obávám, že některé z mých známých si to pobraly trochu špatně. Jedna moje kamarádka dělá třeba masáž pro muže na https://eroticmassagesgold.com/ a z toho teda fakt radost nemám. Ona teda říká, že se konečně postavila na vlastní nohy, objevila v sobě ženství a pomáhá jí to se sebevědomím, ale já nevím. Asi jsem v tomhle moc velká puritánka a prostě to nechápu. :/

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account