????Cvičení pánevního dna metodou 3×3 nás učí vnímat přesně ty oblasti, které jsou pro období menstruace, menopauzy, těhotenství i po porodu velmi důležité – pánevní dno, břicho i chodidla. V dnešní uspěchané době nám metoda 3×3 pomáhá pečovat o celé tělo a také objevovat sebelásku, která s pánevním dnem velmi úzce souvisí. Metoda 3×3 obrací i pozornost do našeho nitra a učí nás vnímat, co se odehrává v nás samotných a jak s pokorou přistupovat k sobě samým a ke svému tělu. Velmi jemným způsobem nás cvičení pánevního dna metodou 3×3 velmi jemným způsobem zavádí k tomu, jak ze svého života můžeme propustit to, co již nepotřebujeme. Díky tomu si tak můžeme vytvořit bezpečné prostředí a kde naše květina – pánevní dno – může kvést.
.
.
???? Metoda 3×3 je přesně postavena tak, aby ženu uzdravovala jako celek ve třech rovinách a třech patrech.
.
.
???? Tři roviny
.
První, fyzickou rovinu, lze přirovnat k fyzioterapii, pilates či práci s kostrčí.
 S druhou, emoční rovinou, úzce souvisí bioenergetickš cvičení pánve a uvědomění si, že emoce se odráží do celého našeho těla, do jednotlivých svalů i držení těla.  A do třetí energetické roviny, můžeme zařadit např. jógu, tantru či kundalini jógu.
.
.
???? Tři patra jsou úzce propojena se třemi rovinami lidského těla. Jedním z pater je oblast vlastní pánve, dalším z pater je oblast krku, kde je třeba věnovat se odblokování krční páteře a problémům se štítnou žlázou. Na emoční rovině je důležité věnovat se komunikaci nejen s naším okolím, ale i se sebou. .

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account