V životě zažijeme spoustu okamžiků, kdy máme pocit, že nás život semele a vše je proti nám. Důležité je být se svými pocity, přiznat si je a dovolit si je. Vybrečte se, jděte si zaběhat, hodně spěte a odpočívejte. Podle toho, v které fázi se nacházíte a co zrovna potřebujete.
Můžete samozřejmě využít i různé metody, které nám pomůžou vyrovnat se s Vašimi pocity a změnit naše přesvědčení. Znovu za mraky objevit sluníčko, které tam bylo, je a bude a zase vysvitne. Čím déle na sobě pracujete vědomě, tím lépe to půjde.

I přesto se může stát, že si nebude vědět rady, i když druhým pomáháte a víte všechno. To je v pořádku. I tak máte svůj život ve svých rukách a můžete požádat druhého o pomoc.
Někdy stačí se jen svěřit nejbližšímu člověku a tím můžete najít řešení. Nebo si představte, co byste radili někomu, kdo by v této situaci přišel za Vámi.
Já doporučuji ťukání, které se snadno naučíte a máte ji k dispozici. Základní návod zdarma najdete na mých stránkách. Pro podrobnější pochopení jsem připravila knihu Elixír pro šťastný život nyní za akční cenu. Další podrobnosti najdete na http://www.svobodamysli.cz/ebook-svoboda-mysli.
Přeji všem ať najdete zase své sluníčko.
S láskou a úctou
Jana Svobodová
www.svobodamysli.cz
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account