21.12.2017 byl zimní slunovrat. Jeden speciální rituál na tuto oslavu se konal také v Praze, v centrum Druna. To, že je v tyto dny velice silná energie už samo mluví za sebe, že to bylo velmi silné, očišťující i naplňující. Zimní slunovrat patří k velmi starým tradicím, které naši předci uctívali a i dodnes v mnoha kulturách značí velmi významou událost. 
Součástí rituálu v Praze byla prožitková meditace, v které se energeticky čistili to, co už mohlo odejít a aktivovalo se to, co aktivováno mělo být. V meditaci se poté lidé propojovali sami se sebou a svými Vyššími Já. V tomto krásném spojení poté každý jednotlivě vstupoval do posvátného portálu – prostoru světla. Zde lidé mohli pocítit silné léčení, otevření se, aktivaci a propojení a také přijímat nové kódy a energie, které v ten den prooudily.
U mnohých bylo cítit rozhodnutí změnit svůj život a jít cestu svého srdce. Jít vědomě ve své síle a ukázat, jak chci opravdu žít. Vážit si sám sebe a už nejít přes sebe, ani tím, že si něco myslím, ale v životě se pak chovám jinak, třeba kvůli společnosti nebo druhým lidem.
 
A jak jste Zimní slunovrat prožili vy? 
 
Slunovratem vědomě provázely Hana Sahhu-arah a Kateřina Svobodová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account