Léto je časem odpočinku i dobrodružství. Je to čas, kdy si chceme užívat a dělat věci, na které jsme dříve třeba neměli čas. A taky je to čas, kdy chceme cestovat. Někdy, ale z nějakého důvodu nemáme možnost vycestovat do zahraničí a tak si musíme vystačit s tím, co máme po ruce ;-).

Tento rok je tohle i můj případ a mé léto bude asi hodně pracovní, a tak jsem přemýšlela, jak si ho co nejvíce zpříjemnit a rozhodla jsem se pro vás sepsat pár mých tipů, co můžete přes léto dělat, abyste si ho užili naplno, i když se nedostanete do zahraničí.
    Čtěte si – moje oblíbená činnost, takže jsem ji nezapomněla zařadit ani do seznamu věcí, které chci dělat v létě 🙂. Navíc se mi teď hromadí seznam knížek, které si chci koupit, takže je to ideální! A příběhy k létu patří.
    Piknik – Určitě ve svém okolí najdete nějaké místečko vhodné na piknik. Louky, parky, apod… Můžete si vzít knížku, jídlo a pití a užít si den v přírodě a odpočívat. Navíc vám v přírodě můžou přijít nové nápady a inspirace.
    Výlety – Najděte si nějaké zájezdy do různých měst v ČR. Je spoustu zajímavých míst kam se tu podívat, a vůbec nemusíte jezdit do zahraničí.
    Dělejte, co vás baví nebo vyzkoušejte něco nového – Myslím, že dělat, co nás baví, bychom měly po celý rok, každý rok, ale pokud máte školu nebo práci a nemáte na to běžně čas, léto je rozhodně dobrý čas s tím začít. Také se můžete naučit něco nového, vyzkoušet nové věci a najít si nové koníčky. A hned bude léto veselejší!

Přeji vám, ať si léto užijete a děláte, co vás baví. A budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, co se chystáte dělat v létě a vaše tipy na to, jak si léto nejvíce užít ;-).

Sabi ♥

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account