128

Soutěž se nám láme do poslední třetiny a je na čase představit si ženu, která se postará o vše, co se týče módy a odívání. Tedy zejména pak při finále. Na včerejší tiskové konferenci, při které se Natalya Makarenko představila veřejnosti prozrdila, že chce dívky obléci tak, aby vše ladilo s jejich vzhledem a také s jejich duší. Původní profesí neuroložka zazáří také v porotě soutěže.
Módní nnávrhářka pocházející původem z Kazachstánu dostává prostor, který zatím v historii soutěže žádný návrhář nedostal. Bude moci tvořit a nějaké velké zásahy nepředpokládáme. Jdeme opět trochu jinou, svojí cestou, než je zvykem. Uvidíme jak se podaří Natalyi vystihnout osobnosti finalistek, které se představí 14. září v pražském divadelním klubu Theatro při Hudebním divadle v Karlíně.
Tisková konference také poodhalila následující kroky produkce, která se nyní soustředí na poslední casting v Brně, kde bude završeno Manner PhotoGirl Casting Tour a pak nezbude příjemnější povinnost, než vybrat 20 semifinalistek. O prázdninách budou dívky plnit úkoly na sociálních sítích a v září velké finále. Jak včera řekl prezident soutěže Lukáš Trs, tak výběr bude poměrně dost složitý a to hlavně z důvodu vyrovnanosti soutěžících.
 
Staň se fanynkou soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account