Představujeme časopis Jump: Revoluce ve výuce angličtiny pro mladší školáky

Říkanky a omalovánky ještě nikoho angličtinu nenaučily. Časopis Jump to ale zvládne!

Jsme Pavla a Gábina z Jablonce nad Nisou, kde učíme angličtinu. Nechceme ale „probrat látku“ nebo „dojít na stranu 25“. Chceme, aby naši studenti rozuměli a mluvili anglicky. K tomu vyrábíme pomůcku – časopis Drive – pro studenty ve věku 14 a více let.

Vydávat vzdělávací materiál není zrovna super business, ale je to krásná a užitečná práce. Protože vidíme, jak žáci s Drivem rostou, rády bychom podobný časopis nabídly i mladším žákům na prvním stupni ZŠ. Bude se jmenovat Jump, bude plný zajímavých článků v angličtině na jazykové úrovni, která studenty neodradí, ale naopak přinese radost z toho, co už si dokáží přečíst. Články budou namluvené rodilými mluvčími a doplněné o cvičení, která otestují porozumění textu a zopakují důležitou slovní zásobu a gramatiku. Jump bude motivovat malé angličtináře jak doma, tak ve škole!

Na Startovači teď vybíráme peníze do začátku a prosíme i Vás o podporu. Díky Vašemu příspěvku spolu s týmem rodilých mluvčích, grafikem, fotografem a ilustrátorkou vyrobíme první ukázkové číslo měsíčníku Jump. Ten bude v jednoduché, ale opravdové angličtině od rodilých mluvčích. Pak Jump vytiskneme a rozešleme do všech, asi 3 500 škol v České republice. Věříme, že zaujme učitele, kteří svým žáčkům u nás zajistí předplatné na celý školní rok.

Líbí se vám náš sen? Podpoříte nás? 😉 

Mrkněte prosím případně SEM

Pavla a Gábina

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account