Anna Polívková patří k výrazným hereckým talentům mladé generace. Genetickou výbavu pro uplatnění v oboru jí poskytli rodiče – herci Evelína Steimarová a Bolek Polívka. Anna Polívková po studiu pražské státní konzervatoře navštěvovala katedru nonverbálního divadla při HAMU pod vedením Ctibora Turby.

 

Triumfovala v VI. řadě StarDance. Nejenže taneční soutěž vyhrála, navíc si z parketu odnesla lásku. S o 10 let mladším Michalem Kurtišem se do sebe zkrátka zakoukali…

Tehdy se psal rok 2013 a láska sympatickému páru vydržela dodnes.

Na parketu ostatně řádí i v současnosti. Když dostali nabídku Jitky Schneiderové (46) zúčastnit se velkolepé charitativní taneční akce Díky tanci, ani chvilku neváhali.

https://i.imedia.cz/miss?zoneId=seznam.super.inarticle.top&bhash=6883700074827097&count=1&r=xLAfqqmbJKTc8tXe3iNY1b1Ml1w-18-1V pražské Lucerně si společně zavzpomínali na své seznámení a úspěšné tažení až do finále StarDance. Divákům v sále předvedli své pověstné tango, které ani tentokrát nepostrádalo pořádnou vášeň.

O tom, že se bylo opravdu na co dívat, svědčí i to, že Polívková mimo jiné vystavila na odiv sexy stehýnka v síti. Vzpomínka na StarDance tak znovu ožila a celá akce navíc pomohla dobré věci.


Polívková ukázala stehýnka… ■Michaela Feuereislová  – zdroj: super.cz

Zdroj foto: bing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account