Tak! A tohle je jedno z nejsilnějších novoluní, alespoň co se týče toho, co mi tady ukazují karty. Je v Panně, zdánlivě nenápadné, akurátní, přesné, pečlivé, můžeme úžasně plánovat, zklidnit se a narýsovat si celý svůj život nebo se zamyslet nad důležitými oblastmi našeho života a skutečně přijít na užitečná fakta, souvislosti a z toho pramenící plány, jež mají dobrou životaschopnost.
Tarot ukázal rozpor zlozvyků, zlatých klecí, všeho, co nám škodí a naopak všeho, co milujeme, kam nás srdce táhne, co k nám patří… a mezi tím je karta klidu, rozmyslu a „léčení“. A karmy jako takové. To je třešnička na dortu, která může způsobit to, že na vlastní kůži pocítíme rčení: „Dej si pozor na to, co si přeješ, protože by se to mohlo splnit.“ A to možná i velmi rychle. Zároveň nám může přinést okolo druhé zářijové neděle i události, které se prostě mají, nebo měly stát – a nám měly něco říct, ukázat nebo nasměrovat. Zodpovědět otázky.
Kromě plánování a velmi pečlivého dívání se na svět kolem sebe, můžeme v tuto dobu také hýbat událostmi sami. První krok od toho, co je špatné… první krok k tomu, co je pro nás dobré a v souladu. První krok od zlozvyku, škodlivého vzorce, první krok k lásce, k novému životnímu projektu, ať už si pod tím představíte cokoliv. TO, co se bude dít, bude možná rychlé, ale je v tom vystopovatelný rozmysl. Nějakou dobu se to, co se teď děje, chystalo. Ten čistý stůl, který tu více či méně nastoluje sám osud, má potenciál se prostřít něčím, v co jste možná ani nedoufali…
K čemu tento čas využít? K důkladné introspekci. K prvním krokům za lepším životem, i kdybyste měli začít lépe jíst, cvičit apod… Pokuste se vychytat nové šance na lepší život, práci, vylepšení vztahů, protože tam může přijít i podaná ruka od toho, kdo o ní v tuhle chvíli opravdu stojí. A to je k nezaplacení.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account