Dlouho jsem hledala cestu, jak lidi naučím správně jist a cvičit. Jenže… Diář a čas ale nejsou nekoneční a kolonek na stránce je omezeně, stejně jako minut v 24 hodinách. 
Po dvou letech sbírání informací jsem přišla s projektem, kde čas není můj nepřítel, a programem, který můžeš vzít kamkoliv s sebou, a kde jídlo může být zábava a cvičení vášeň. Abych nenabízela zajíce v pytli, otestoval ho nejeden můj svěřenec a výsledky splnli nadmíru očekávání. Ale to už posuď Ty!
Program 3TOGO
Stejně jako mince i 3TOGO ma dvě strany – FOOD a TRAINING
3TOGO FOOD
O tom, že jídlo je 80% úspěchů se všude píše mnoho, ale zaručený návod na zdravý život Ti nikdo nedá! Vytvořila jsem koncept, který Tě v běžném životě nebude omezovat, ale brambůrky a milku tam každý den nenajdeš. Život je občas plný hříchů a stejně tak můžeš občas hřešit i Ty. 
Jak to probíhá:

    nejprve si 5 dní píšeš, co jíš, piješ, Tvou sportovní aktivitu a spánek 
    následně konzultujeme společně jídelníček a navržené změny
    analyzujeme změny v jídelníčku a jsme v osobním či online kontaktu
    nevážíš se, ale měříš

3TOGO TRAINING
Chceš zamakat i na kondici a nefunět při každém rodinném výletě nebo výstupem na Sněžku s bandou přátel? Pak je tu pro Tebe 3TOGO training. 12ti týdenní tréninkový program, kde jsou pro Tebe na každý týden připraveny tréninky. Obtížnost se navyšuje postupně a rozhodně nepotřebuješ nic víc, než svoje vlastní tělo a kousek místa kolem sebe.
 
Více na: http://www.nikolabartakova.cz/produkty/
nebo mi jednoduše napiš na: info@nikolabartakova.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account