Jarní sluníčko má až kouzelné účinky na duši. Všechno kvete, svět je najednou barevnější a zkrátka takový hezčí. Je na čase zahodit tmavé rtěnky a silné vrstvy make-upu, pod kterými jsme maskovali zimou ztrápený obličej – je přeci jaro!
Přirozená a zdravá pleť
Péče o pleť je základ, který snad nemusíme opakovat. Na zanedbané pleti nebude dobře vypadat sebelepší make-up. Lehčí krytí je vše, co na jaro a léto potřebujete. Nechte slunko vytáhnout pihy, přirozená krása a drobné nedokonalosti jsou to, co nás dělá jedinečnými.
Tváře k nakousnutí
„S tvářenkou mnoho žen stále bojuje. Příliš výrazná a špatně nanesená růž může zničit celý pečlivě vytvořený make-up. Nepoužívat ji vůbec ale také není řešení,“ vysvětluje vizážistka Štěpánka Podroužková. Broskvové tóny jsou lichotivé a fungují téměř vždycky. Na štětec při nanášení netlačte a od zrcadla stůjte trochu dál, abyste viděla celý obličej a jak na něm „zdravíčko“ vypadá.
Rozzařte se
Třpytivé a lesklé textury krásně odráží sluneční paprsky, poutají pozornost a rozzáří obličej. Pro denní nošení jsou skvělé saténové, lesklé a jemně mleté třpytivé stíny. Na večer se nebojte sáhnout po výrazných třpytkách a metalických stínech. Svěžest pleti můžete dodat pomocí rozjasňovače.
TIP: Stín Mii Enchanting eye colour v odstínu „Stardust“ (nebo jiný stín v broskvovém, meruňkovém či narůžovělém tónu) naneste na oční víčka, horní hranu lícních kostí a nad horní ret – díky jeho jemné barvě a sametové textuře se hodí i na obličej. Prozáříte tak všechna tato místa a vytvoříte ucelený „strobing“ efekt.

Obočí jako rám pro oči
Správně upravené obočí tvoří důležitou součást celého líčení, dodává specifický výraz a rámuje oči. Rovnější obočí působí jemněji, výraznější oblouček zase vyzývavěji, vždy je ale třeba respektovat váš tvar obličeje a původní tvar obočí. Pro každodenní úpravu je ideální barvený gel, který obočí jemně dokreslí, učeše a zafixuje.
Nahé rty
Pokud jste ji ještě nenašla, rozhodně dlouho neotálejte! Mluvíme o „nude“ rtěnce, té, která je sotva poznat, ale přesto dělá vaše rty krásnější a plnější. Tu pravou už nepustíte z ruky a stane se vaší nejlepší přítelkyní. „Chcete-li dodat rtům plnost, nebojte se na rtěnku přidat trochu lesku na rty,“ doporučuje Štěpánka Podroužková.
ZDROJ: Agentura NEJ
FOTO: Pinterest

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account