Vousy. Mám je na manželovi ráda, vypadá v nich mužně, jako dřevorubec. Ale on že ne, že se bude holitdo hladka. Zastřihování je prý náročné a hlavně – v práci by se mu smály, že vypadá jak rumcajs. Přesto jsem se rozhodla, že to zkusím nějak zaonačit, aby si vousy začal upravovat jinak, než jen holením. Dvoudenní strniště totiž opravdu nemusím. Když mu dám pusu na tvář, tak jsem celá poškrábaná. Navíc se manželovi po holení často stává, že mu vousy zarůstají. A to je pak hned citlivka a naříká, že vypadá jako náctiletý puberťák.
Tak jsem se konečně rozhoupala a k letošním vánocům mu koupila zastřihovač vousů. Zvolila jsem model, na kterém se dá vybrat z velké škály možností nastavení délek zastřižení, při výběru jsem kladla důraz na kvalitní čepel z nerezové oceli. Důležitý byl pro mne komfort při držení strojku. Jako nejlepší zastřihovač mi přišel ten od značky Braun, který má nastavitelné zastřihovací hřebeny a výsuvný detailní zastřihovač, který může manžel použít na dotvarování kraje vousů. Má rád různé filmové postavy, například Pulp Fiction. Představovala jsem si, jak si bude zkoušet tvarovat bradku nebo zastřihovat kotlety a dělat u toho grimasy před zrcadlem.
Při výběru mi přišel jako nejlepší zastřihovač vousů ten, který má indikátor nabíjení. Jak jinak totiž člověk zjistí, že může vesele zastřihovat?
Inu, přišly Vánoce a rozbalování dárků. Já byla celá zvědavá, jak se bude tvářit. Podezřele se na mne podíval, když jsem mu podávala svůj dárek.
Nejdříve nechtěl o vousech ani slyšet. “Co sis to na mne zase vymyslela,” povídá hned po rozbalení dárku a obrací oči v sloup. Ale už na druhý svátek vánoční mne překvapil tím, že si vousy neoholil. Prý do silvestra nebude v práci šéf, tak si může vypadat, jak chce. A ještě před silvestrem jsem dotekem dlaně cítila, že jej použil.
Doufám, že v tom bude pokračovat celý rok 2020!
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account