Příjemný čtvrteční večer všem,
je tu PĚTINA a další témata, kterými Vás hodlám dnes obohatit *wine*
Téma jsem vybrala shodné na srpen a září:
vychytávky a zlepšováky. Dáme si jich každý měsíc deset.
Jdeme na to:
 
A/
PŘÍNOSNÉ druhým aneb jak pan Hřebejk natočil film s názvem “MUSÍME SI POMÁHAT” a na nás ostatních je, ať to aplikujeme v praxi, co Vy na to, přidáte se? Tipy:
1/ Přebývají Vám doma hrnečky, které jsou lehce poškozené, ale stále funkční? Proč mají jen v lince být, bez využití?
A vyhodit je, na to Vám chybí odvaha a proč také, že, když na ně tříděný odpad není …
=
Věnujte je někomu, kdo je ještě sbírá coby ozdobu plotu.

Převážně na vesnicích se tento trend stále drží. Pokud Vám někdo takový v okolí chybí, dodáte-li mi je do práce na Praze 5, ráda za Vás splním a daruji jedné paní na Karlštejně, která ještě nějaké postrádá.  Odhaduji to na min. 30 ks ještě. Uděláte dobrý skutek.
 
2/ Stojíte ve frontě nějakého řetězce, v kterém se použávají věrnostní/ klubové kartičky na sběr bodů?
=
Nabídněte jejich načtení někomu dalšímu v řadě. Málo kdy se stane, že tam není nikdo, kdo by body opovrhoval. Ještě stále jsou lidé mile šokováni a potěšíte je.
 
B/ Rychlo návody aneb co mít s sebou pro případ nouze:
3/ Bodl Vás nějaký hmyz? = Potřete to ústní vodou.
 
4/ Máte opar a potřebujete ušetřit? = Použijte přípravek na dětské opruzeniny (projde-li mi reklama na Pityol 🙂 )
 
5/ Teče Vám krev z nosu? = Dejte si studený kus hadru na zátylek, pokud chcete (potřebujete) být aktivní, do nosu si dejte tampón a po nějakých 2 min., jděte nosánek uvolnit vysmrkáním do tekoucí vody v umyvadle.
 
C/ Něco pro muže, byť znám již řadu žen co to zvládnou s chutí 🙂
6/ Při výměně žárovky = tu novou vytahujte z krabičky v utěrce/ ubrousku

a i tak ji šroubujte. Déle Vám vydrží, i když to platí jen o těch bez enormně úsporného systému, o skleněných, ne těch v plastu . Prověřeno odborníky

i laickými praktiky z vesnic. Jakmile ji ohmatáte prstíky, lehce ji opatláte, umastíte – je to kámen úrazu.
 
7/ Máte již prázdnou láhev po oblíbeném alkoholickém nápoji? A ještě je ta lahev zároveň i ozdobou? = Doporučuji do ní nalít vychladlou, převařenou vodu. Co z toho? Pití vody je vhodné a ještě k tomu, když bude mít vůni a příchuť milovaného moku, co si víc přát, že?
 
D/ Pro všechny generace:
8/ Obaly od krémů často vyhazujete, když jsou ještě až na 3x použití na ruce. Zkuste vzít nůžky či nůž, otevřít a vytřít vnitřky. Ušetříte a ještě o sebe budete vice pečovat. S tím je spojen i další příspěvek, pod písmenem I.
 
9/ Mazání rukou = dejte krém nejdříve na hřbety rukou a třete je o sebe, dokud není rozmazán největší množství krému. Teprve zbytek protřete do dlaní a kolem zápěstí. I s mastnějším krémem se vyhnete extrémně “ublemcaným” rukám a ještě budou vypadat pěstěnější a hedvábnější.
 
10/ Ať je Vám kolik je, jedno je bohužel jisté, párkrát v životě každého z nás potká ZÁCPA (a teď není řeč o té dopravní). Jak ji vytlačit bez bolesti? Ano, není to téma na každodenní čtení, ale jednou za měsíc? *angel*
=
Problém je, že tlačíte ve výdechu. Co zkusit tlačit v nádechu? (Ano, prvotně řeknete, že to není možné. Ale určitě to budete zkoušet znova, neboť zvědavost je silnější 🙂 a poté mi dáte za pravdu).
 
Závěr:
A teď asi chápete, že coby estét-ka, recept na jídlo vynechám 🙂

Ale návod na zlepšení ochablého břišního svalstva a případné zrychlení peristaltiky, přidávám:
vtahovat břicho. Zkoušejte pravidelně a za měsíc uvidíte rozdíl. (Pokud chcete dokázat změnu i okolí, doporučuji udělat foto před a po). Budete zpevněnější, s lepší emoční rovinou, celkově stabilnější a vyrovnanější. Vyzkoušíte a vydržíte? Přijímáte výzvu? 🙂
 
Všem, kteří dnes slaví narozeniny či jmeniny přeji příjemný večer a splněné alespoň jedno přání od srdíčka. Na další počteníčko si počkáte do 15. 9. 2019. Do té doby se loučím a přeji jen to nej, každému z Vás. Vaše WV/ Wanda Vorlová
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account