88

Prestižní pražská čtvrť Vinohrady patří k těm nejžádanějším lokalitám. Dříve královské vinice, dnes městská část typická množstvím zeleně láká na luxusní bydlení. Ovšem bydlení na Vinohradech nemusí být jen výsadou těch nejbohatších. Najdete tady i dostupné bydlení v podobě projektu Depo Grébovka. Stejně jako Palác Dlážděná, o kterém jsme psali tady, patří do portfolia společnosti PSN.
Zatímco bydlení v paláci je luxusní záležitost, Depo Grébovka představuje dostupné bydlení v žádané pražské lokalitě.
Depo Grébovka
Celkem čtyři budovy po důmyslné rekonstrukci nabízejí hned 197 ubytovacích jednotek o rozměrech od 15 do 70 metrů čtverečních. Vybírat si můžete z dispozici od 1+kk až 3+kk.
„Projekt Depo Grébovka zručně reaguje na poptávku po bydlení nejen pro studenty, seniory a mladé rodiny v rámci pražských Vinohrad. Tato lokalita je synonymem luxusu, kvality a skvělé dostupnosti. Právě to dělá projekt unikátním. Ve světových metropolích se totiž projekty s menšími či startovními byty umisťují do cenově dostupnějších okrajových částí měst,“ popisuje výhody tohoto moderního bydlení Ing. arch. Karel Trachta z ofstone architecture.

Foto: PSN
Nahlédněte dovnitř!
Jednoduché architektonické linie příjemně provází všudypřítomná příroda, a to přesto, že jsme stále v Praze, navíc v části s vynikající dopravní dostupností, skvělou občanskou vybaveností a bohatým kulturním, zábavním i sportovním vyžitím. Tady je jednoduše všechno na jednom místě.
Jen kousek od domu se nachází unikátní Perucká stráň a navazující park Grébovka, podle kterého také dostal projekt své jméno. Park Grébovka nabízí i pozoruhodné výhledy na panorama Prahy, stejně tak i Depo Grébovka.
Výhledy na Prahu si zdejší obyvatelé mohou vychutnávat prostřednictvím pochozích střech. Ty jsou také ideálním místem pro ranní kávu, posezení s přáteli u vína nebo grilování. Krásné výhledy však nabízejí i jednotlivé byty. Charakterizuje je nadčasový design, důmyslné řešení prostoru s důrazem na funkčnost, stejně jako použití kvalitních materiálů.
Obyvatelům jistě přijde vhod i privátní fitness nebo služby recepce.
Nahlédněte dovnitř prostřednictvím virtuální prohlídky:

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account