Dárečky jsem vždy kupovala už v lednu, chtěla jsem mít pro každého maličkost a to vzalo trošku času, proto jsem začala vždy brzy. Teď už nenakupuji v lednu, ale jen proto, že lidičky kolem sebe znám a vím, co by je potěšilo.

Vymýšlení dárků pro ostatní mě moc baví a možná čím dál více :). Když toho človíčka znám je to úplně jednoduché, horší je, když osoba nechce nic a ničím se jí nezavděčíte, ať koupíte cokoliv chcete :(.

Vánoce jsou (nejen) o radosti a lásce a já chci udělat lidem radost a překvapení. Miluji zářící očíčka nejen u dětí, když se mi podaří „rozsvítit“ dospělého, mám další Vánoce :), jsem šťastná ještě více. Mnohem raději dárečky dávám než dostávám.

Letos mám, jako vždy už zabaleno, a tak jsem se s Vámi chtěla podělit o fotky pár dárečků, které se mi opravdu povedly. Každý rok vymýšlím nové balící techniky a už teď vím, že příští rok budou dárečky zabaleny ještě více jednodušeji a úplně v jiných papírech. Letos jsem použila klasické papíry, které koupíte všude a to jen proto, abych je spotřebovala, ale další už kupovat nebudu.

 Pokud se Vám líbí moje dárečky, napište mi do komentářů, který nejvíce.

A jak balíte dárečky Vy?

 Ať Vás baví balení 🙂 ♥ tak jako mně 🙂 ♥ Kristi ♥

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account