Hrajete si rádi? Jestli ne, tak začněte, přinese vám to skvělou náladu.

Dnes si k hraní připravte květináče. Spoustu květináčů. Vyrobíte si z nich další dekoraci na terasu a zahradu.
Zima bývá na zahrádce smutná. Jen co se však objeví jarní sluníčko, je hned veseleji a chuť do práce roste. Znásobte si radost. Vytvořte si užitečné a milé pomocníky – nerozlučnou zamilovanou dvojici, která do zahrady vnese prima atmosféru.
Pán a paní Květinkovi
Přivítají vás hned, jakmile otevřete vrátka. Jsou stále dobře naladěni a péče o ně je minimální. Stačí jen zalévat rostlinky, které jim „rostou z hlavy“ a sem tam oprášit místo, kde spolu vysedávají.
Co potřebujete:
4 různě velké květináče na trup a hlavu (panáček může být větší a panenka menší) * dvě menší misky (aby se vešly do květináčů na hlavu) * malé květináčky na nohy a ruce (můžete je nahradit i dřevěnými koulemi nebo pohárky z umělé hmoty) * akrylové barvy * štětce * provázek na nohy a ruce * tavnou pistoli * jarní rostlinky v květináči * dva šátky
Jak na to:
1. Nejdříve si namalujte na dva menší květináče obličeje.

2. Na větší květináče připevněte provázky, na které jste připevnili maličké květináčky jako nohy (můžete je protáhnout skrz otvor v květináči nebo zespod květináče přilepit tavnou pistolí) .

3. Na spodní květináč přilepte tavnou pistolí provázky s pohárky (ruce) – tady jsou také přilepené tavnou pistolí.
4. Vrchní květináč (hlavu) přilepte na spodní květináč (tělo) s rukama.
5. Do vrchních květináčů vložte malé misky a na ně dejte rostlinky.

6. Spokojený páreček naaranžujte na vhodné místo za branku.

 Tip: Panáček může mít „hlavu plnou bylinek“, které jsou tak hned po ruce.

 A ještě na závěr:
Už jsem to psala v úvodním materiálu, ale pro jistotu vždy zopakuji. Toto tvoření vyšlo v magazínu Paní domu, a to v čísle 5/2018, písmenka jsou moje, panáčky vytvořily mé kamarádky Zuzka a Ája a o krásné fotografie se postarala Ája, která má webovou adresu fotoreporterky.cz. Přeji radostné tvoření! 😀

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account