Dalším testovacím výrobkem není jídlo, ale tentokrát kosmetika ze stránek Biorythme, jedná se o pleťový krém, deodorant a balzám na rty. 
Tyto výrobky vyrábí Aneta a Jenny je její skvělá pomocnice, která odpovídá na naše záludné dotazy ohledně výrobků.
Proč jsem si vybrala tuto značku? Hledala jsem nějaký dárek pro svou maminku, a jelikož je zdraví na prvním místě, tak jsem chtěla nějaký přírodní deodorant nezatěžující naše tělo a našla jsem tuto značku.
A přece když kupuji mamince, musím i sama ozkoušet :-D. Vybrala jsem si přírodní deodorant s citronem a meduňkou, pleťový krém z granátového jablka a melounových semínek a od holek jsem dostala dárek v podobě balzámu na rty 🙂 za což děkuji. 
Proč jsem si tuto kosmetiku vybrala? Je čistě přírodní, bez konzervantů, 100% vegetariásnká, netestovaná na zvířatech a hlavně je vyráběná tady u nás v České republice.
Jako první jsem otestovala deodorant s citronem a meduňkou. Co mě zaujalo, jako první byla vůně, trošku jsem se bála, že mi bude meduňka v deodorantu vadit, ale opak je pravdou, rychle jsem si na vůni zvykla a je to opravdu příjemná. Po otevření tě překvapí, jak je deodorant opravdu tuhý, ale po aplikaci na kůži se rychle povolí a rozvine se krásná vůně, která voní opravdu po celý den. Nesmírnou výhodou je to, že deodorant můžeš aplikovat kdykoliv během dne a nemusíš mít strach, že ti do těla proudí nějaké škodlivé látky. A z čeho je vlastně deodorant složen? Kakaové máslo, jedlá soda, kukuřičný škrob, včelí vosk, mandlový olej a éterické oleje, takže opravdu nic co by nám škodilo :-). 
Jako druhý jsem ozkoušela pleťový krém, který má obsah 30 ml a 60 ml, já volila menší, protože jsem chtěla nejprve vyzkoušet.
Co se mi hodně líbí, že nijak moc nevoní což mi u některých krémů na obličej vadí, protože jsou dosti aromatické. Jako druhé mě překvapila struktura výrobku, jeví se na první pohled jako tuhý krém, ale opak je pravdou, krásně se roztírá a stačí opravdu malinko, takže vydrží hodně dlouho. Na co si dát rozhodně pozor je počasí, při teplotách vyšších nad 25°C se stává výrobek tekutým a je to proto, že jsou ve složení použita másla, která se pak rozpouští. Takže krém nechte rozhodně doma a nenoste ho v kabelce při velkých vedrech. Krém se dobře vsakuje a pleť je po něm příjemně hydratovaná, vláčná a není rozhodně suchá. Mám citlivou pokožku a po použití nemám žádné podráždění, což je plus. Co je ve složení? Bambucké máslo, kokosový, mandlový, avokádový olej, olej z hroznových jader, melounových semínek, olej z granátového jablka a vitamín E.
A poslední testovaný je balzám na rty, opět jsem ráda, že moc nevoní, protože to nemám moc ráda, krásně se na rtech rozpouští, zanechává rty vláčné a rozhodně ne suché. Opět ve složení najdete jen přírodní složky.
Celkové shrnutí: 
Plusy: vše na přírodní bázi, krásné balení, benefity pro pleť, výrobek z ČR
Mínusy: při vyšších teplotách některé výrobky tají (ale na to se dá zvyknout), vyšší cena 

Já jsem tedy s výrobky spokojena, jako mínus jsem uvedla vyšší cenu, ano výrobky jsou dražší, ale zase dlouho vydrží, takže ve finále se vyplatí investovat, protože investuješ do kvalitního výrobku, který nezatěžuje tvůj organismus.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account