Musím uznat, že nynější koronavirové období, které nás uvázalo doma mělo i svá pozitiva. Dříve jsme celá rodina většinu víkednů trávili na horách, výletech a málokdy jsme strávili celý víkend doma. Takže pro nás teď velká změna. Pro naší zahradu velmi pozitivní změna. Konečně jsme měli čas vrhnout se na věci, které jsme už dlouho odkládali.
Už minulý rok jsme začali se stavbou pergoly ve vel. 6mx4m, měli jsme hotový základ, stojky a střechu. Na boční obložení už minulý rok nezbyl čas. No možná by i čas byl, ale tak jako vždy jsme zahradu odložili a jezdili raději po výletech.
Nyní v období koronaviru se i u nás doma našlo mnohem víc času na zahadu, která už to potřebovala.
Co jsm
 
Co se na načí zahradě díky coronavitu změninilo?
letos bycho měli mít opravdu hooodně rajčátek a paprik, narozdíl od jiných  let, kdy jsme zasadili pouze pár kousků rostlinek
konečně jsme dokoupili 4 ovocné stromy (už jsme s eo tom doma bavili asi 3 roky)
abychom si zastínili výhled na pergolu, dokoupili jsme 4 tůjky a pak žlutý keř……

1 Komentář
  1. Kamila Novotná 7 měsíců ago

    Letos na jaře jsme s manželem udělali velké rozhodnutí a pořídili si novou pergolu. Objednali jsme si firmu, která se specializuje na hliníkové pergoly na míru. Teď si každé ráno můžeme dát naší oblíbenou kávu venku. Sedíme a posloucháme, jak zpívají ptáci po ránu. Nevadí nám ani, když začne pršet, jelikož sedíme pod střechou.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account