Ahoj ženy, dlouho jsem nic nenapsala a vlastně i dneska přemýšlím, o čem napsat. Vánoce jsou za námi a máme klid na další rok. Prožila jsem Vánoce vlastně sama v novém městě, bez práce a bez přátel. Beru to jako novou zkušenost a jsem otevřená všemu, co přijde. 
Vánoce na Novém Zélandu nejsou žádné terno a skoro nikde nebyla žádná výzdoba. Nikdo to moc neřešil a kromě toho, že většina krámů a kaváren měly skoro dva týdny zavřeno se žádná větší sláva nekonala. Oproti tomu Nový rok byl celkem bláznivý a protože lidi na Zélandu rádi pijí nebo si sem tam zakouří trávu, Nový rok je dalším dnem, kdy je důvod se napít a slavit. 
Můj Silvestr proběhl v poklidu, měli jsme pár drinků, grilovačku s lidmi, se kterými jsem se seznámila celkem náhodou a zakončení večera koukáním na ohňostroj neměl chybu. Poprvé jsem si v cizím městě nepřipadala až tak cizí 🙂 
Město se začíná zase probouzet k životu a lidé se vrací do práce, což pro mnohé z nás, co cestují znamená nové možnosti najít si práci, lepší bydlení nebo si jen tak zajít do kavárny a navštívit místní obchody, které byly zavřené od doby, co jsem přijela. 
Musím říct, že po příjezdu do Wellingtonu jsem z toho nebyla tak nadšená, ale čím víc procházím městěm a poznávám jeho zákoutí, našla jsem si spoustu oblíbených míst jako například procházka kolem moře, kde můžete denně vidět proplouvat hejna rejnoků je opravdu nezapomenutelný zážitek. A právě tyhle chvíle, kdy vidíte něco hezkého, vás drží nad vodou a udělají váš den hezčí. 
Přeju vám všechno nejlepší do Nového roku a doufám, že se nám všem splní alespoň něco z toho, co si přejeme a že se máme na co těšit 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account