Muzeum motocyklů Rabakov je vlastnictvím manželů Miclíkových a bylo založeno v roce 2002. Je to moderní objekt, ve kterém na vás čeká na 140 krásných motocyklových veteránů, od legendárního českého výrobce Jawa.

Naleznete zde celou vývojovou řadu od roku 1929 až v podstatě do současnosti, mimo jiné skvosty stojí za zmínku například motocykl Čechie Bohmerland 600 tourist, jediný povolený motocykl, který disponuje třemi sedadly.

Motocyklové muzeum Rabakov se nalézá v centru této vesnice, která je vzdálená asi 15 kilometrů od Mladé Boleslavi. Ucelená sbírka motorek, kterou zde můžete spatřit, je unikátní a každý milovník jednoduchého a přitom dokonalého provedení českých veteránů bude jásat.

V přízemí muzea motocyklů Rabakov je možný bezbariérový přístup, expozice je určená pro všechny generace, tedy nejen pro seniory a znalce, ale také třeba pro rodiny s dětmi. Zdejší muzeum se svou unikátní sbírkou je již proslavené také v zahraničí, zejména pak u Holandských fanoušků a sběratelů historických motocyklů s příběhem.

Muzeum je otevřeno denně od 9.00 do 18.00 hodin.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account