221

Taky rádi ve volném čase navštěvujete různé kouty a zákoutí, kde vám uvaří kafe a přihodí mls k tomu? Když se ocitnu ve měste, kde jsem nikdy nebyla, nasávám jeho atmosféru a neodpustím si zastavení v některé místní kavárničce nebo cukrárně.

Býváme slepí k tomu, co máme doma, a proto vám chci věnovat tip na příjemné odpoledne u kávičky v našem městečku. Oblíbeným podnikem v místě mého bydliště je totiž cukrárna family café.

                Zastavte se, až budete projíždět kolem Golčova Jeníkova. 🙂

Kouzelná cukrárnička na náměstí

Cukrárna family café je, troufám si říct, nejmilejším podnikem z celého Jeníkova. Interiér je zařízený ve stylu francouzské kavárny. Posedět můžete vevnitř i na venkovních zahrádkách. Oči se vám namlsají už při pohledu do vitrínek se zákusky a rozhodně stojí za to ochutnat!
Zákusky a dorty vyrábí family café ve vlastní výrobně a používá pro jejich výrobu kvalitní čerstvé suroviny, což je znát i na chuti samotných zákusků. Můžete si u nich objednat dort i svatební koláčky. 


Stačí pár kliknutí a dort jede za vámi 
Pokud chystáte svatbu, narozeninovou oslavu nebo vám přijede početnější návštěva, není nic jednoduššího, než si nechat s přípravou dobrot pomoct právě od šikovných cukrářek z family café. Objednat si zákusky a dorty můžete přes webovky:

www.family-cafe.cz *heart*

Mají tu velký výběr a vyjdou vám vstříc, s jakýmkoli vaším přáním. Navíc vám zákusky i dovezou. Při objednávce nad určitou částku a do určitých km máte dovoz zdarma. Osobně můžu doporučit například ostružinovou kostku nebo dort Pohádku, který připravují dle vlastního rodinného receptu. 

Aktuální nabídku zákusků a novinky na cukrárně můžete sledovat i prostřednictvím jejich facebookových stránek.

Kudy tudy do Jeníkova
Tohle městečko najdete na samém cípu Vysočiny mezi Čáslaví a Havlíčkovým Brodem. Obdivovat zde můžete například věž oddělenou silnicí od kostela, v němž je nad vchodem zavěšená velrybí čelist, tvrz či židovskou synagogu.
Hezkou procházku si můžete uděláte nově vysazenou lipovou alejí, kde si můžete posedět na lavičce a přečíst knížku z místní knihovničky Zastav se a čti. Golčův Jeníkov je skvělým výchozím bodem pro různé výlety. Můžete tu nechat auto a rozjet se odtud vlakem směrem na Prahu nebo na Brno. 

Ať už vyrážíte kamkoliv, hezky si to vychutnejte!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account