Zdravím Vás,
Pátý příběh, jak vám Projekt E. V. Č. A …. pohybu pomáhá za pochodu.
Je horký den, potřebuji se najíst a probrat x nápadů s kamarádem Eduardem,
který navrhne jít do restaurace k vodě. Sedíme s (nyní již mým modelem z knihy)
v restauraci Podolka s nádherným výhledem na vodu.
Šikmo od nás přisedne manželský pár ke stolku pro dva. Po chvilce se rozhlížejí, kde sehnat větší stůl, ale celá zahrádka je plná. Ozval se totiž bratr té paní, že za nimi přijde. Ochotně nabízím řešení, jak je mým zvykem, neboť vedle nás akorát dvojice platí. Vyruším je a říkám: “Můžeme si místa prohodit (obsluze to vysvětlíme, ať si to změní kvůli účtům), jestli chcete, vy si ty dva stoly po dvou spojíte, ať máte pohodlí, místo pro bratra a jedno navíc pro kabelku dámy :), co říkáte?” Nadšeně přijímají. 
 A jelikož jsem chvíli před touto diskusí dělala PIANISTU paní se osmělí a říká:
“Smím se zeptat co jste to před chvílí dělala a k čemu to je dobré?” 
Odpovídám: “Toť mé dítko/ můj projekt, který za pochodu efektivně využívá čas a pomáhá opravovat/ rozpohybovávat ztuhlé partie – ulevuje od bolesti zad. A jelikož Eda potřeboval telefonovat, využila jsem čas a protáhla si zádové vzpřimovače, uvolnila chodidla a zároveň podpořila svou ženskou energii – to vše naráz.”
Ona:” Fakt? A to vše jde jedním cvikem? “
Já:” Ano, jedním z hlavních 6 8 pohybů/ pozic, které vyučuji.”
Paní je nadšená a vypráví o své práci … a tak ji nabízím, ať to vyzkouší a jestli chce, že ji navedu ať to umí. S úsměvem přikyvuje. Školím. Paní je unešená a ptá se, kdy a kde si o tom může přečíst více atd. (V této době kniha ještě byla v procesu). Na to jí odpovídám, že již v tomto roce, a kde, se dozví z mého kontaktu a předávám vizitku.
Závěrem utrousí: “Ráno mě lehce na levé straně táhlo a odpoledne už mám odbornici, která mě tomu naučila předcházet – život je krásný, DĚKUJI MOC. Ať se vám podaří vše co ještě k tomu potřebujete a já se těším, ráda Vás i doporučím.” A rok se s rokem sešel a já tady o tom píši 🙂 

 A jak jste na tom Vy, bolí Vás záda? Poté Pianistujte, pomáhá to. Doporučují všichni, co již vyzkoušeli 🙂

Na další počteníčko se můžete těšit již 15. 6. 2019.
Vaše Wanda E. V. Č. A …. Vorlová
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account