105

Dolní Morava, to není jen centrum lyžování, stezka v oblacích či obří bobová dráha. Myslelo se tu i na nejmenší návštěvníky.

Ti mohou společně se svými dospěláky navštívit v rámci jednoho vstupu hned několik zážitkových parků. Mamutíkův vodní a lesní zážitkový park a Pískový svět.

Všem těmto dominuje největší model mamuta na světě.

13 metrů vysoká a 31,5 metrů dlouhá atrakce láká především děti. Obří mamut vzdělává a baví ve dvou patrech. První naučné patro hravou a originální formou předává malým návštěvníkům skutečné perličky ze života mamutů, o kterých dosud nevěděli. Vydejte se do útrob mamuta točitými schody v předních nohách mamuta nebo o něco dobrodružnější cestou s hravými překážkami jednou ze zadních noh mamuta. V pravé zadní noze mamuta zdoláte lanový šplhací komín. V levé zadní noze mamuta překonáte šplhací tunel se sedmi gumovými pásy.

Druhé hrací patro zve do skutečného “hracího pralesa” s popadanými dřevěnými kůly, tunely, lanovými liánami, a dokonce  i jeskyní, ze které hřmotně zní autentický řev mamuta. Do “hracího pralesa” vás dovede točité schodiště.

Nejrychlejší a nejzábavnější cestou, jak se vrátit zpátky do současnosti na zem, je tobogán ukrytý přímo v chobotu tohoto mamutího obra. Odměňte se mamutí jízdou 24 metrů dlouhým tobogánem a zopakujte dobrodružnou výpravu třeba druhou nohou mamuta.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account