Po setkání s koalami a mluvení o mateřství nastala Meghan Markle a princi Harrymu druhá část návštěvy. Pár zamířil do Grand Pacifik Hotelu na státní večeři pořádanou prezidentem Fidži. Mohli jsme vidět na Meghan večerní šaty. Její výběr nezklamal.
Státní večeře je jednou z příležitostí, kdy se očekává, že si vévodkyně vezme čelenku z rodinné sbírky. Ale Meghan ji nezvolila. Vypadala přirozeně, obyčejně a součastně nádherně.  
Vždyť kdo potřebuje čelenku. Šaty mluví za vše. Kdo potřebuje diamanty na hlavě? Meghan ohromila modrými šaty od designéra SAFiYAA. Modrou barvou šatů vzdala hold svým hostitelům. Vypadala velmi dobře.
 
© Getty Images – Královští fanoušci čekali, že uvidí při příležitosti první státní večeře na Fidži, která se konala v úterý, na vévodkyni ze Sussexu s čelenku, ale ona se pro ni nerozhodla. 
 

 


© Getty Images

© Max Mumby/Indigo – Kate Middleton na diplomatické recepci v Bakinghamském paláci. 
 
Zdroj obrázku v titulku: © Pool – Getty Images Návštěva Fidži vévodkyní ze Sussexu – Den první.
https://www.msn.com/en-us/lifestyle/royals/meghan-markle-decided-not-to-wear-a-tiara-for-her-first-state-dinner/ar-BBOMbK0?ocid=spartanntp&fbclid=IwAR01UhzX71B1VwFAgFtIq_x3tOhkMnYWwksU6ltpr-5ARrItd0F2U-gLASQ
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account