106

CO TĚ NEZABIJE, TO TĚ POSÍLÍ…
aneb
DOVOLME SI BEZ POSUZOVÁNÍ PŘIJMOUT POCITY
SVÉ I DRUHÝCH V JEJICH PLNÉ SÍLE A HLOUBCE.

Dnes v noci nám Vesmír nadělil tranzit, na jehož působení se přiznám, že jsem velmi zvědavá… Dnešním dnem Slunce vstoupilo do brány Provokace a Podněcování světla v nás skrze zemské téma Bojovníka, který nachází svou vnitřní sílu skrze překážky, jimž se dokáže vzepřít, aby nalezl smysl svého Života, svou celistvost a upřímnost a získal odvahu projevit svou individualitu a své emoce.
Nové energie od 1.7. do 6. 7. 2020 mohou být jako píchnutí do vosího hnízda všech přežitých klišé naší společnosti: tak dlouho jsme byli zvyklí na to, jakým způsobem se chovat a jakým způsobem je žádoucí (ne)projevovat své emoce, že se změna neobejde bez jisté dávky melancholie a úsilí na překonání těch vzorců chování, myšlení a rozhodování, které už nám neslouží a nejsou v souladu s naším vnitřním rozpoložením a přesvědčením.
Mohlo by se zdát, že transformace a změna lidstva, posun do jiných sfér vědomí, budou romantickou procházkou růžovým sadem. Já se ale raději dívám na tuhle změnu objektivně a raději píšu o tom, že takový velký a zásadní přerod se nejspíš neobejde bez hutného vnitřního rozpoložení, kdy si sáhneme do hlubin našeho nitra, abychom si dovolili vidět věci ve světle své vnitřní pravdy. Jestli máme zahodit přežitá klišé o tom jak se chovat a jaké emoce jsou správné (a které ne), abychom se přešli do doby, kdy budeme moci být individualitami – jedinečnými bytostmi, pak budeme potřebovat projít nejprve skrz všechna přesvědčení, která jsme nasbírali nejen za svůj Život, ale které jsme i “zdědili” po svých předcích.
Zeptejte se tentokrát sami sebe: Jsem sám/sama sebou? Pokud ne: Mám odvahu být sám/sama sebou? Umím v sobě najít odvahu překonat překážky na své Cestě, postavit se omezením zvnějšku, abych mohl/-a najít svou celistvost, upřímnost a sílu otevřít se svým emocím a zkušenostem? Je mé chování a prožívání autentické, nebo jen kopíruji modely chování a emocí, které mě naučili rodiče? <3
Budu se opakovat… až do 9.5.2021 je tématem naší duchovní práce OTEVŘENOST. Otevřenost emocím, pocitům a náladám leckdy skrze provokaci těch našich vzorců chování, které nejsou postaveny na naší upřímnosti a opravdovosti, ale na starých přežitých dogmatech.
Jsme nyní v době, kdy JEDINÉ, NA ČEM ZÁLEŽÍ, JE NAŠE VNITŘNÍ PRAVDA A OPRAVDOVOST. Kdy je potřeba být v souladu s tím, co cítíme a co považujeme za správné my a ne lidé tam venku. Pamatujte: pravda, citlivost a respekt sami k sobě i k druhým budou teď na dlouhou dobu naší Cestou.
Přeji nám tedy hodně síly ustát podněcování Vesmíru na naší Cestě skrze všechny překážky, které se mohou objevit. Nechť Vám Vaše vnitřní světlo svítí na Vaši Cestu. <3
S Láskou Lenka ????
https://youtu.be/bi_afndMXUI

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account