51

Na mém YouTube kanálu přibývají další videa. Například jedno, které mapuje průlet karanténou.

Všude ve videích a v článcích, které jsem natáčela nebo psala během karantény jsem mluvila hlavně o tom, jak jsem vyčerpaná. Hlavně psychicky. Z odstupem času jsem pro toto video vybrala i to hezké a jelikož jsem nechtěla udělat hodinovou smyčku, tak jsem se z toho všeho snažila vytáhnout jen část 🙂 Hlavně se potřebuji zlepšovat v editaci, takže to bylo spíše takové nedělní cvičení!

Další video, které chystám je z New Yorku, kde jsem byla v roce 2018.Přelom dubna/května 2018 a já stojící na Brooklynském mostě; dolní Manhattan za zády. Slunce svítilo a večer jsem se do svého příbytku v Brooklynu vrátila se spáleným čumákem. Ale to není to důležité sdělení dnešního článku.

Vlastně jsem tehdy o mém týdenním pobytu v New Yorku nikdy moc nenapsala, jenom takový malý článek na dřívějším blogu. V karanténě jsem si n NY tolikrát vzpomněla, jak bych jela znovu…no a do té doby, než to zase někdy vyjde, tak jsem se rozhodla dohledat všechny fotky co z NY mám. Také jsem dohledala číslo časopisu Žena a život (září 2018), kam jsem měla tu čest napsat o mé cestě za Velkou Louži článek. Žila jsem v domnění, že to byl jen takový článeček na půl strany, ale asi mám špatnou paměť. Jedná se o tři strany plné textu a fotek. Moc ráda tento poklad využiji právě pro video.
Bude mi to sice chvíli trvat, protože už vím, jaké to je cedit pot a slzy u stříhání a příprav…jenže, člověk by se měl pořád v něčem zlepšovat…jinak by zblbnul. A to nechceme.
Úplně se vidím na louce v Central parku a hlavou mi zní písnička od Lou Reeda “Perfect day”.
????
Dejte vědět do komentářů jak se vám zatím líbí. Teprve se učím a sestříhat New York, to je práce tak na minmálně dva týdny po večerech:-)

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account