Nenechte si ujít možnost poslechnout si přední představitele českého byznysu o budoucnosti tuzemské ekonomiky. Máme pro vás vstupenky na 2. ročník setkání českého byznysu reVize Česka.  Pokud vás zajímá svět byznysu, vývoj ekonomiky, vize budoucnosti a další, máte nyní jedinečnou příležitost zúčastnit se události, na níž se sjedou experti a podnikatelé z celé České republiky a rozmanitých oblastí.

Jedná se o vrcholnou událost 2. ekonomické transformace a Hospodářských novin, za účasti prezidenta České republiky Petra Pavla a dalších významných osobností z řad expertů a podnikatelů.

Jak pomoci tomu, aby česká věda, výzkum a vývoj vedly k růstu byznysů s vysokou přidanou hodnotou? Na co by se měly české firmy zaměřit ve spojitosti s celosvětovou dekarbonizací? Jak by měl vypadat skutečně konkurenceschopný brand země, jenž pomůže Česko prodat v zahraničí nejen zákazníkům, ale i top talentům? Na tato a další témata budou diskutovat Kateřina Kadlecová (USSPA), Tomáš Salomon (Česká spořitelna), Martin Wichterle (Wikov), Radek Špicar (SPČR), Zuzana Ceralová Petrofová (PETROF), Linda Šejdová (Snuggs) a mnoho dalších.

Více informací k programu naleznete na zde.

O co soutěžíme?

Tři vstupenky na tuto mimořádnou událost, která se koná 20. května 2024 od 9.00 do 16.00 hodin, ve Vindyšově továrně, Praha 16

Jak se můžete zapojit do soutěže?

V období od 13. do 17. 5. 2024 nám odpovězte na soutěžní otázku v komentářích pod článkem.

Soutěž končí tento pátek ve 12:00 a z došlých odpovědí vylosujeme tři uživatelky (uživatele), jež během téhož dne kontaktujeme a zašleme jim na e-mail QR kód pro vstup na akci.

Soutěžní otázka:

Proč byste se rád/a summitu reVize Česka 2024 zúčastnil/a? S jakou osobností byste se rád/a potkal/a?

Tagy:
10 Komentářů
 1. Podnikám a budoucnost českého byznysu mě samozřejmě zajímá. Velice ráda bych se zúčastnila a získala nové informace a setkala se zajímavými lidmi. Všichni spíkři jsou inspirativní osobnosti, ale ráda bych se setkala se ženami v byznysu, zejména s Lindou Šejdovou. Skvělá akce!

 2. Tereza Bezděková 2 dny ago

  (Nejen) na businessu záleží budoucnost naší země. Jako člověk pracující v jednom z odvětví, které se na veletrhu prezentuje, mám přirozenou touhu si poslechnout názory jednoho z TOP manažerů z oboru. Setkání se Zuzanou Ceralovou Petrofovou pro mne jako vášnivou obdivovatelku hudby a kláves by pak bylo pomyslnou třešinkou na dortu. Navíc historii Vindyšovy továrny dobře znám a velmi mne těší účast pana prezidenta.

 3. Libor Ocetek 4 dny ago

  Rádi bychom navštívili a zeptali se na ambice Česka a jeho hodnotu v kontextu následujícího desetiletí. U přednášky pana Salomona z ČS by bylo o čem mluvit.

 4. JarmilaKůsová 4 dny ago

  určitě by pro mě byl skvělý zážitek, setkat se nejlépe se všemi ženskými představitelkami.

 5. Eva Čechurová 5 dny ago

  Jako drobné podnikatelce a matce třech dětí mi další směřování Česka a jeho nutná reVize není lhostejná. Byť jako pouhý posluchač, ráda bych byla součástí summitu, který může nastínit další směřování ČR. Osobně bych se ráda potkala například s Tomášem Salomonem nebo Lindou Šejdovou.

 6. Valentina Pollová 5 dny ago

  Ráda bych si poslechla rady zkušených lidí, kteří by mi mohli pomoci na mé cestě podnikání. Ráda bych se setkala s Lindou Šejdovou.

 7. Lucie Hošková 5 dny ago

  Dobrý den, ráda bych se zúčastnila 2. ročníku summitu reVize Česka. Považuji to za mimořádnou příležitost, kdy je možné se potkat s významnými špičkami českého byznysu a zároveň se účastnit panelových diskusí či kulatých stolů. Osobně bych se ráda potkala například s Lindou Šejdovou.

 8. Plánuji rozjet vlastní podnikání a ráda dělám věci, které mají přesah a přidanou hodnotu. Chtěla bych si proto poslechnout zajímavé příběhy významných osobností českého byznysu a potkat se s inspirující Lindou Šejdovou ze Snuggs.

 9. Přemýšlím o expanzi mé firmy do zahraničí, proto bych se chtěla nechat inspirovat od předních českých byznysových osobností. Ráda bych se setkala zejména s ženami v byznysu, Kateřinou Kadlecovou či Lindou Šejdovou.

 10. Velice ráda bych se zučastnila, načerpala nové informace, které by mi pomohly ve studiu. Ráda bych se potkala s Tomášem Salomonem

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account