Super-zdravý koláč s kukuřičnými lupínky
★★★★★
Uvařila: JaroslavaFrančíková
Ingredience
- 1 hrnek Vlašské ořechy (mleté)
- 2 hrnek Kukuřičné lupínky (mleté) Corn Flakes
- 1 ks Vejce
- 100 g Máslo
- 4 cl Javorový sirup
- 4 cl Datlový sirup
- 2 cl Pampeliškový sirup
NÁPLŇ
- 300 g Ovoce
- 4 cl Javoroví sirup
- 4 cl Chardonay víno
- 1 ks Skořice
- 1 ks Vanilkový pudink
- 0,4 dcl Mléko
- 4 lžíce Sirup nebo cukr
- 2 lžíce Maizena nebo jiný škrob na zahuštění
Instrukce
- <p>Milé ženy,</p><p>tento koláč udělá radost všem, kteří milují křupavé ořechy v kombinaci s ovocem a vláčným pudinkovým přelivem. Cukr je nahrazen sirupy, které dodají těstu i náplni patřičný šmrnc. </p><p>Tak pojďme do přípravy! Co budeme potřebovat:1 hrnek vlašských ořechů, které si umeleme2 hrnky kukuřičných lupínků, opět semletých1 vajíčko celé100 g másla4 cl javorového sirupu4 cl datlového sirupu2 cl pampeliškového sirupu Troubu si předehřejeme na 180 °C.</p><p>Do mísy si nasypeme umleté ořechy a lupínky. Přidáme změklé máslo, vajíčko a přilijeme sirupy. Vše dobře prohněteme a vypracujeme pevné a soudržné těsto. Formu o průměru 25 - 30 cm si vyložíme pečícím papírem (nebo vymažte, jak jste zvyklé) a těsto do formy "vytlačíme".</p><p>Vložíme do rozpálené trouby a upečeme dozlatova (20 - 25 minut). Upečený korpus necháme vychladnout.</p><p>Na ovocnou náplň si připravíme:300 g ovoce (já jsem použila ostružiny, lze jakékoliv - jablíčka, rybíz, jahody, maliny, směs plodů, které máte rády)4 cl "Chardonnay" vína (můžete jakékoliv, které máte právě načaté v ledničce)4 cl javorového sirupu (opět můžete nahradit sirupem, který máte doma po ruce, třeba i šťávou JUPÍ)špetka skořice škrob na zahuštění (Maizena, bramborový)</p><p>Ovoce dáme do kastrůlku, podlijeme vínem, zakápneme sirupem, přidáme špetku skořice a zredukujeme. Zahustíme škrobem rozmíchaným v trošce vody. Vznikne ovocný pudink, který ihned vlijeme na vychlazený korpus.</p><p>A necháme zatuhnout.</p><p>Jako poslední si připravíme pudinkový přeliv.1 vanilkový pudink4 dcl mléka4 lžíce javorového sirupu (nebo cukru)</p><p>Uvaříme pudink podle návodu, jen mléka dáme pouze 4 dcl. Hotovým pudinkem přelijeme korpus s ovocem a dáme vychladit. Aby nám pudink na povrchu při chladnutí nepopraskal, zasypeme ještě teplý moučkovým cukrem.</p><p>A zdravá dobrota je na světě. V teplých dnech jara a léta k odpolední kávě nebo čaji "o páté" je vynikajícím osvěžením a povzbuzením.</p><p>Dobrou chuť!</p><p> </p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...