Sladká rýže na bolavé bříško
★★★★★
Uvařila: Wewerka1
Ingredience
- 1 a 1/2 hrnek Rýže
- 3 hrnek Mléko
- 5 lžíce Cukr krystal
- 1/2 kg Jablek
- Cukr moučka
- Máslo
Instrukce
- <p>Tohle jídlo dělám hlavně při nějaké nemoci a nechuti, třeba při střevních problémech.</p><p>Rýži nasypeme do hrnce (raději vyššího),zalijeme mlékem, posypeme cukrem, zamícháme. Přikryjeme pokličkou a dáme péct do trouby asi na 170 stupňů asi 30-40 minut, až rýže změkne a mléko se vypeče je rýže hotová.</p><p>Mezitím si oloupeme jablka a nastrouháme na struhadle. Po upečení rýži nandáme na talířek, posypeme nastrouhaným jablkem, pocukrujeme a přelijeme rozpuštěným máslem dle chuti.</p><p>Dobrou chuť</p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...