Rizoto ???
★★★★★
Uvařila: VierkaCíbiková
Ingredience
- Ryže
- Konzerva šampionov
- Pečené kuracie mäso z predošlého dňa
Instrukce
- <p>Toto jedlo patrí medzi tie ... zbytkové... ako to tu už niekto nazval. :)</p><p>Niekedy sa stane, že mi ostane kúsok pečeného stehna z nedele a nikto už nechce. Snažím sa nič nevyhadzovať. Preto som si uvarila ryžu do ktorej som pridala malú konzervu šampiónov. Po uvarení som vmiešala na kocky nakrájané zbytkové mäso aj šťavu z výpeku.</p><p>Keďže som práve vtedy doma nenašla žiadnu mrazenú zeleninu, ani v konzerve..tak som si pridala čerstvú.</p><p>Obedík do práce hotový.</p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...