První pokus - nepečený cheesecake s borůvkami
★★★★★
Uvařila: JitkaValachovičová
Ingredience
- 200 g Sušenky Petit Beurre
- 6 lžíce Kokosový tuk
- 1 lžíce Ghí
- 1 - 2 lžíce Mleté vlašské ořechy
- 250 g Mascorpone
- 200 ml Smetanový jogurt + 3 lžička cukr
- 1 ks Vanilkový cukr
- 10 g Želatina + 3 lžička cukr
- 200 ml Borůvky
Instrukce
- <p>:-)<em><strong> Postup přípravy</strong></em><strong> :</strong></p><p>1/ sušenky jsem rozdrtila válečkem, přidala rozpuštěný kokosový tuk a ghí - důkladně promíchala a upěchovala do dortové formy, kam jsem</p><p> na dno vystřihla svačinový papír. Forma má průměr 21 cm.</p><p>2/ mascarpone + jogurt, vanilkový cukr, moučkový cukr jsem prošlehala v míse...</p><p>3/ dle návodu na sáčku jsem připravila želatinu = cca 150ml vody zahřát k bodu varu, dát stranou, přisypat želatinu, cukr a míchat než se</p><p> rozpustí. Potom jsem dala studenou vodu - asi 3 dcl a promíchala.</p><p>4/ asi 2/3 želatiny jsem důkladně zašlehala do smetanové hmoty /2/</p><p>5/ na korpus ze sušenek jsem nasypala část borůvek, potom jsem nalila smetanovou hmotu, uhladila, posypala borůvkami, které jsem trochu</p><p> zamačkla stěrkou a znovu uhladila.</p><p>6/ dort je potřeba důkladně vychladit - ztuhne , min. 4 hodiny v ledničce.</p><p>Milé kuchařinky, byl to můj první pokus - je třeba ještě vychytat některé chyby, asi přidat ještě trochu tuku a více hmotu upěchovat a pak </p><p>neuspěchat servírování.......</p><p><em></em></p><p> </p><p><em><strong>Dobrou chuť přeje</strong></em></p><p>Jitkakytka♥</p><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p><p> </p>


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...